Kuršėniškiai – Vakarų taurės vicečempionai

Klaipėdoje jau 14 kartą vyko „Vakarų Lietuvos taurė 2018 m.“ kiokušin karatė varžybos. Antrus metus iš eilės kuršėniškiams pavyko iškovoti antrąją komandinę vietą. Čempionais tapo šeimininkai karatė klubas „Okinava“, o trečiąją vietą užėmė karatė klubas iš Kauno „Shori“.

Kuršėniškiai dalyvavo dviejose rungtyse: Kata – nekontaktinės kovos ir Kumite – kontaktinės kovos.

Iš 19 dalyvavusiųjų karatė klubo DAO ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų labiausiai prie komandos pergalės prisidėjo devyni sportininkai, kurie Kumite rungtyje tapo čempionais: Patricija Lėščinskaitė, Nojus Grikštas, Kajus Jonaitis, Šarūnas Neverdauskas, Julius Simonovičius, Tomas Mituzas, Gvidas Rimkus, Titas Černiauskas (Kata rungtyje laimėjęs trečiąją vietą) bei Domantas Pekštys (Kata rungtyje taip pat laimėjęs trečiąją vietą).

Kumite rungties vicečempionais tapo keturi kuršėniškiai: Silvijus Žemeckas ir Lukas Neimantas bei Ignas Kybartas ir Kornelijus Kaveckas, kurie dar ir Kata rungtyje pelnė trečiąsias vietas.

Trečiąsias vietas iškovojo: Teodora Kaveckaitė (Kata rungtyje ji tapo vicečempione), Mėta Salygaitė ir Raigardas Salyga (Kata rungtyje irgi tapęs vicečempionu).

Kata rungties trečiosios vietos laimėtojais tapo Miglė Misiulytė ir Vakaris Kaveckas.

Tai buvo paskutinis pasirengimo turnyras prieš artėjančias Lietuvos moksleivių kiokušin karatė taurės finalines varžybas, kurios vyks jau šį sekmadienį Kėdainiuose. Jose Šiaulių rajonui atstovaus 21 auklėtinis, treniruojamas Valdemaro Mitkaus.