Savivaldybių darbuotojų sporto žaidynėse – trečioji vieta     

Žagarės (Joniškio rajonas) regioninio parko poilsiavietėje vyko Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynės, kurias organizavo Joniškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius ir Joniškio sporto centras.

Šiame renginyje, kaip ir kasmet, tradiciškai susirinko Šiaulių regiono savivaldybių administracijos darbuotojai ir jų šeimų nariai, tarybos nariai. Žaidynėse dalyvavo savivaldybių komandos iš Akmenės, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių ir Joniškio rajonų bei Šiaulių miesto.

Renginyje dalyvavo gausus Šiaulių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų būrys, pirmyn vedamas mero pavaduotojo Algio Mačiulio.

Varžytis teko išradingai sugalvotose ir nuotaikingose rungtyse, kurių sumanytojas – Joniškio rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Leonas Karaliūnas.

Visoms komandoms teko išbandyti rankos taiklumą baudų metimo į krepšį rungtyje, smiginio varžybose, išmėginti jėgas stipruolių konkurse, pasivaržyti linksmose estafetėse. Kūrybinius sugebėjimus teko parodyti eilėraščių kūrimo ir chorų varžybose.

Smiginio rungtyje pirmąją vietą užėmė Šiaulių miesto savivaldybės atstovai, o stipruolių varžybose Joniškio savivaldybės komanda dalijosi vietas su Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto savivaldybės komandomis, nes visų komandų atstovai buvo surinkę vienodai taškų.

Nuotaikingoje estafetėje „Bėgimas milžino batais“ Joniškio savivaldybės komanda užėmė antrą vietą, pirmąją – iškovojo Akmenė.

Bendroje įskaitoje nugalėtoja tapo Joniškio rajono savivaldybė, antrąją vietą užėmė Akmenės rajono savivaldybės komanda, trečiąją – Šiaulių rajono savivaldybės atstovai. Beje, mūsiškiai pernai buvo pirmi. Atskirų sporto rungčių ir prizinių vietų komandų nugalėtojai apdovanoti atminimo taurėmis ir diplomais.

Šventės svečius liaudiškomis dainomis pasitiko Žvelgaičių bendruomenės kaimo kapela, vadovaujama Vilmos Bartašienės ir R. Gužauskienės, o vakare gerą nuotaiką dovanojo populiariosios muzikos grupė „Petnešos“ (vadovas G. Stubaila).

Visi šventės dalyviai buvo pakviesti pasistiprinti ir paragauti uzbekiško plovo, kurį paruošė Algirdas Mataitis.

Po metų Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojai susirungs Kelmės rajone.

Pagal Joniškio rajono savivaldybės švietimo,
kultūros ir sporto skyriaus informaciją parengė Romualdas JUODIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts