Kokia yra kartoninių dėžių kaina?

Daugelis pirkėjų iš karto domisi, kokia yra kartoninių dėžių kaina. Tikslią kainą iš anksto pasakyti labai sunku, kadangi ji priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Prekyboje yra daugybė skirtingų rūšių dėžių, kurios pasižymi atitinkamo lygio apsauginėmis savybėmis. Skaitydami toliau sužinosite, pagal ką nustatomos kartono dėžių kainos ir galėsite atrasti tikrai nebrangių bei vertingų pasirinkimų, idealiai atitinkančių skirtingus pakavimo poreikius.

Kartono dėžės rūšis ir dydis

Pirmasis faktorius, į kurį atsižvelgiama nustatant kainą yra dėžės gamybai sunaudotų medžiagų kiekis. Tai reiškia, jog mažesnė dėžutė bus pigesnė, tačiau nebūtinai. Kaina nustatoma atsižvelgiant dar ir į kitus faktorius, tokius kaip, pavyzdžiui, dėžutės rūšis. 

Jeigu dėžutė bus išskirtinio dizaino, kad ir maža, jos kaina jau auga, kadangi gamybai buvo pritaikyti neeiliniai sprendimai, pareikalavę daugiau meistriškumo ir laiko. Dar svarbus yra kartono storis ir jo kategorija. Apskritai, kartoninių dėžių kaina nustatoma pagal visų faktorių visumą, parenkant klientui labiausiai tinkamą sprendimą.

Gofruoto kartono kategorijos

  • E tipo kartonas (mikrogofrokartonas) – plonas, 3 sluoksnių kartonas, kurio storis siekia nuo 1,2 iki 1,8 mm. Naudojamas lengvesnėms konstrukcijoms, gražiai prekinei išvaizdai palaikyti. Ganėtinai lygus paviršius su žemu bangos aukščiu, todėl toks kartonas nėra tvirtas;
  • B tipo kartonas – 3 sluoksnių, iki 3,2 mm storio. Dažniausiai naudojamas ten, kur nereikia didelės apsaugos. Tai dažnas pasirinkimas konditerijos gaminiams ar buitinei chemijai pakuoti;
  • C tipo kartonas – irgi 3 sluoksnių, tačiau kiek storesnis – iki 4,5 mm storio. Vienas iš dažniausių daugelio pirkėjų pasirinkimų. Šis kartonas pakankamai tvirtas ir storas, tinka daugeliui pakavimo reikmių;
  • B+C, B+E kartonas – ypatingai tvirtas, susidedantis net iš 5 sluoksnių. Storis apie 7 mm. Pasižymi aukščiausio lygio amortizacinėmis savybėmis, tinka trapiems ir dužiems daiktams, daug sveriantiems kroviniams pakuoti.

Natūralu, jog storesnio gofruoto kartono dėžių ir dėžučių kainos kiek didesnės, negu perkant mažesniems ir lengvesniems daiktams pakuoti skirtas plono kartono dėžutes.

„Carttara“ užtikrins, kad kartoninių dėžių kaina būtų patraukli ir pasirūpins pakankamai plačiu pasiūlymų asortimentu. Įsigykite iš savo srities ekspertų pigiau ir sutaupydami!

Total
0
Dalinasi
Related Posts