KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI APIE MAKIAŽO ŠEPETĖLIUS?

Savo išvaizda nuolat ir kruopščiai besirūpinančios moterys kosmetinėse kasdien nešiojasi po kelis skirtingus makiažo šepetėlius, nes jie pasitarnauja veido gražinimui. Makiažo šepetėliai būna kelių rūšių. Kaip mano visažistės, dvejų šepetėlių reikia vokų šešėliams formuoti, vieno – akies linijos pravedimui, antro – antakiams, jei šių ryškinimui nenaudojamas pieštukas. Dar vieno šepetėlio reikia sausai pudrai.

Ką reikia žinoti apie veido modeliavimo ir šešėlių šepetėlius?

Veido modeliavimo šepetėlis neturi būti per didelis ir per platus, nes tada gali būti per daug užtamsinami žandai, o ir pats makiažas ne kaip atrodys, nes veidas praras reikalingą reljefą. Su tinkamos formos modeliavimo šepetėliu nepriekaištingai galima ant veido dėti blizgesį bei skaistalus. Tik prieš tai darant tą veido vietą reikia gerai nuvalyti, kad nebūtų likę tamsių dažų.

Blizgesiui uždėti labiausiai tiktų mažesnis šepetėlis, kad kuo tiksliau juo galėtumėte padengti norimą vietą. O šešėliams formuoti, anot visažistų, reikėtų turėti du šepetėlius. Didesniuoju būtų galima dengti šviesias spalvas ar blizgučius, o mažesniuoju padengti tiksliai tą vietą, kuri pasirinkta – akies vidinį ar išorinį kampą, kur reikalingus nepriekaištingas tikslumas.

Kokie šepetėliai naudojami akių linijos pravedimui bei sausiems kosmetikos gaminiams?

Akių linijos pravedimui reikalingas plonas ir pailgas šepetėlis, nes su tokiu būtų patogiausia dengti makiažą. Sausiems kosmetikos produktams patariama naudoti didelius ir purius šepetėlius, o jų šluotelės gali būti ir iš natūralių, ir iš sintetinių medžiagų. Natūralaus plauko šepetėliai lengviau išskaido kosmetikos produktus nei iš sintetinio pluošto. Be to, prieš renkantis sintetinius šepetėlius, reikia įsitikinti, kad jie tikrai yra tinkamos kokybės, ne šiurkštūs.

Ką reikia žinoti apie makiažo šepetėlių priežiūrą?

Visažistai pataria sausiems produktams skirtus šepetėlius po panaudojimo juos kruopščiai išvalyti su servetėle ir bent kartą per savaitę išplauti. O tuos makiažo šepetėlius, kurie naudojami su tokiais drėgnais kosmetikos gaminiais, kaip kreminė pudra, patariama plauti kasdien, nes likusioje drėgmėje gali veistis bakterijos. Itin būtina šepetėlius plauti kasdien toms moterims, kurios turi veido bėrimų, kitokių veido odos problemų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts