Kuo valyti televizoriaus ekraną?

Švara patalpose yra glaudžiai susijusi ne tik su estetika, tvarkos įspūdžiu, higiena, tačiau ir su mūsų komfortu bei daugelio daiktų eksploatavimo ilgaamžiškumu. Tai lemia, jog ne tik naudojamės namuose esančiais prietaisais bei daiktais, tačiau ir privalome rūpintis jų švara. Pakalbėkime apie daugelio kasdien naudojamą prietaisą televizorių, o konkrečiai – apie vieną iš jautresnių jo dalių – ekraną. Kaip ir kuo tinkamai jį valyti, kad nepažeistumėte paviršiaus?

Sausas valymas

Jei ant ekrano susikaupė tik lengvai pašalinamos dulkės, geriausia rinktis sausą, švarią švelnaus audinio ekranams valyti tinkančią šluostę (nenaudokite paprastų audinių ar popierinių rankšluosčių). Braukite ja viena kryptimi, kol nuo ekrano pašalinsite visas dulkes.

Drėgnas valymas

Jei ant ekrano yra dėmių, pavyzdžiui, pirštų atspaudų, tai vien sausa šluoste vargu, ar nuvalysite. Nebent intensyviai ir stipriau trintumėte, kas nėra gerai ekranui. Todėl švelnaus audinio šluostę suvilgykite švariu vandeniu. Galite ja braukti viena kryptimi arba valyti sukamaisiais judesiais.

Jei nešvarumai sunkiau pašalinami, galite išbandyti ir specialias valymo priemones. Jų reikės labai minimaliai, tačiau įsitikinkite, kad jos tikrai tinka televizorių ekranams valyti. Tiesa, priemonės nepurkškite teisiai ant ekrano, nes ji tekės žemyn ir gali patekti į vidų. Geriausia purkšti ant šluostės. 

Jei po drėgno valymo ant ekrano lieka vandens ruoželių, juos nuvalykite minkšto audinio sausa, švaria šluoste (tik ne popieriniu rankšluosčiu!).

Svarbu! Naudokite tik vos sudrėkintą šluostę, nuo jos neturi sunktis vanduo, kadangi jo nė kiek neturi patekti į prietaiso vidų.

Kaip dažnai valyti televizoriaus ekraną?

Bendros taisyklės nėra, tad atsižvelkite į poreikį. Jei ant ekrano atsirado pirštų atspaudų, nuvalykite, mat tai kenkia žiūrėjimo kokybei. Storesnis dulkių sluoksnis? Nuvalykite. O įprastai dulkes valykite bent kartą per savaitę.

O galbūt iškilo poreikis pirkti ir naują televizorių? 

Gal kaip tik šiuo metu dairotės ir naujo televizoriaus? Jūsų simpatijas pelno įprasti ar išmanieji? Tiksliai įvertinkite savo poreikius, galimybes ir pasirinkti nebus sudėtinga. Puikios kokybės prietaisą patrauklia kaina galite įsigyti čia .

Total
0
Dalinasi
Related Posts