Klientų laukusios prostitutės sulaukė policijos pareigūnų

Atsiliepę į pašėlti kviečiančius skelbimus, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai  per dvi dienas  Šiauliuose pradėjo 6 administracinio nusižengimo bylas už vertimąsi prostitucija – dviem atvykėlėms iš Rusijos, dviem – iš Ukrainos ir dviem lietuvėms.

Pastaruoju metu interneto erdvėje galima rasti daug intriguojančių  skelbimų apie berniukų laukiančias merginas, apie kvietimą pašėlti, maloniai praleisti laiką ar sušilti, jei kam trūksta šilumos namuose. Tokios teksto vingrybės  asocijuojasi su   intymių paslaugų teikimo užuomina. Tad pareigūnai nutarė pasitikrinti,  ar jie neklysta.

Paskambinę keletu  telefono numerių, jie sužinojo, kad moterys už atlygį teikia sekso paslaugas, paaiškėjo ir jų įkainiai. Jie svyravo nuo  30 iki 50 eurų, priklausomai nuo paslaugos laiko ir kliento poreikių. Pasirodo, kad tokiu amatu užsiima ne tik 20-metės, bet ir jau per 50 metų peržengusios moterys. Kartais klientų laukia staigmena. Štai viename skelbime „išdykėlė“ prisistatė esanti 43 metų, nors realiai jai buvo 54-eri. Ji turi šeimą, gyvena Šiaulių rajone, o savo „verslą“ suka Šiauliuose. Kita 50-metė  pasirodė esanti iš Rusijos. Moteris iš Riazanės  kartu su 36 metų to paties miesto gyventoja išsinuomojo butą Krymo g. ir jame abi  teikė lytines paslaugas atlygininai. Dvi 26 metų merginos į Šiaulius  atvyko iš Ukrainos. Anot jų pačių – atostogauti. Atostogas nutarė paderinti su prostitucija. Jos labai nustebo, kad Šiauliuose jomis susidomėta. Mat prieš tai „dirbo“ Vilniuje ir teisėsaugai visai nerūpėjo. Viena jų į teisėsaugos rankas pakliūna jau ne pirmą kartą. Praėjusių metų pabaigoje už vertimąsi prostitucija   ji buvo bausta Klaipėdoje.

Visos moterys pripažino, kad skelbimus interneto svetainėse dėjo, turėdamos tikslą tenkinti vyrų lytinę aistrą ir už tai gauti pinigų. Už vertimąsi prostitucija mūsų šalyje yra numatyta administracinė atsakomybė. Visoms sulaikytosioms buvo surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir paskirtos baudos.  Toms, kurios įkliuvo pirmą kartą, buvo leista pasinaudoti susitaikymo  su valstybe galimybe ir skirtas administracinis nurodymas sumokėti pusę galimos baudos – 45 eurus. Dvi jų per metus tokio pobūdžio administracinį nusižengimą padarė pakartotinai, tad joms teko 220 eurų baudos.

Prostitucija užsiimančių moterų sąraše – ne tik atvykėlės iš Rusijos ir Ukrainos. Praėjusiais metais jame buvo  ir  svetimšalės iš Moldovos bei Baltarusijos.                      

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts