SAUGAUS EISMO DIENAI SKIRTI RENGINIAI

ŠIAULIUOSE:

Balandžio 6 d. 10.00 Šiaulių apskr. VPK Kelių policijos tarnyba kartu su Šiaulių darbo rinkos mokymo centru kviečia gyventojus atvykti į Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodromą ir pasitikrinti saugus eismo žinias bei įgūdžius ir nemokamai išbandyti trasą. Žingeidžių vairuotojų lauks įvairios policijos parengtos užduotys, savęs išbandymas slidžioje trasoje bei Rally 4 Fun žiedinėje trasoje. Autodromo adresas: Šiaulių rajonas, Katiliškių k. 3. Čia taip pat vyks Kelių policijos automobiliuose įrengtos įrangos ir darbo priemonių demonstravimas.

RASEINIŲ RAJONE:

Balandžio 6 d. bus organizuojama prevencinė priemonė „Apsaugokime vieni kitus kelyje, kurios metu bus skiriamas ypatingas dėmesys pėstiesiems, automobilių vairuotojams, vairuojantiems transporto priemones neužsisegus saugos diržų, taip pat vairuotojams, kurie vairavimo metu naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis. Eismo dalyviams kelyje bus dalijama prevencinė medžiaga, atšvaitai, kiti šviesą atspindintys elementai, automobilių kvapikliai su policijos atributika. Dėl renginių tikslaus laiko reikėtų kontaktuoti su Raseinių r. PK bendruomenės pareigūnais telefonu (8 671) 06461.

Balandžio 6 d. 9.30 val. vaikų darželyje „Saulutė“, o 10.30 val. vaikų darželyje „Spinduliukas“ rengiami susitikimai su vaikais, kuriems bus priminta, kaip saugiai elgtis kelyje, būti drausmingiems ir dėmesingiems.

JONIŠKIO RAJONE:

Balandžio 6 d. nuo 7.30 val. Joniškio miesto centre, prie pėsčiųjų perėjų, Joniškio r. PK bendruomenės pareigūnai ir policijos rėmėjai rengs informacinę akciją. Eismo dalyviams bus dalinami dviratininkų atšvaitai, balionai su policijos simbolika. Dėl renginio reikėtų kontaktuoti su Joniškio r. PK bendruomenės pareigūnais telefonu (8 426) 63135.

PAKRUOJO RAJONE:

Balandžio 6 d. Pakruojyje, Vytauto Didžiojo g., prie pėsčiųjų perėjų, ir Pakruojo r. seniūnijose vyks akcija „Būk saugus kelyje“, kurios metu bus dalinami atšvaitai, saldainiai su užrašu „Būk saugus kelyje“. Dėl renginio tikslaus laiko reikėtų kontaktuoti su Pakruojo r. PK bendruomenės pareigūnais telefonu (8 674) 34198.

Total
0
Dalinasi
Related Posts