KETURIŲ ĮVARČIŲ ĮVEIKTI STIPRIAUSIĄ LIETUVOS MOTERŲ FUTBOLO KOMANDĄ NEPAKAKO

Emocijos, puiki nuotaika, atkakli kova ir įvarčių lietus – tokį futbolo spektaklį draugiškose rungtynėse pademonstravo „Šiaulių” krepšinio komanda ir daugkartinė Lietuvos moterų futbolo čempionė Šiaulių „Gintros-Universitetas”.

Graži abiejų klubų draugystė tęsiasi jau kurį laiką. Rudenį krepšininkai stadione palaikė miesto komandą UEFA moterų Čempionių lygos šešioliktfinalyje, futbolininkės lankėsi Šiaulių arenoje ir žiūrėjo krepšinį, o vėliau pakvietė vyrus išmėginti jėgas draugiškose rungtynėse.

Trumpam padėję oranžinį kamuolį į šoną, arenoje įrengtoje modernioje futbolo aikštėje „Šiauliai” stipriausiai šalyje moterų komandai sugebėjo įmušti po 2 įvarčius abejuose kėliniuose, tačiau prilygti varžovėms nepavyko, pralaimėta 4:7 (2:4).

Jau pačioje dvikovos pradžioje Dovilė Gailevičiūtė tiksliu smūgiu nubaudė avantiūriškai vartus palikusį jų sargą Šarūną Beniušį, kurį netrukus pakeitė Rytis Pipiras, žaidęs kur kas patikimiau ir ne sykį demonstravęs puikią reakciją bei gelbėjęs komandą nuo didelių nemalonumų. Tačiau ir jis buvo bejėgis po Lolitos Žižytės, Samantos Karasiovaitės ir Liubos Gudčenko smūgių.

Apsipratusiems su futbolo subtilybėmis „Šiaulių” krepšininkams iki pertraukos pavyko sušvelninti rezultatą, kai Donato Sabeckio smūgiuotas kamuolys nuo borto atsimušė į varžovių vartininkę Gretą Kaselytę ir atsidūrė vartų tinkle. Dar vieną įvartį pridėjo Kristupas Žemaitis.

Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmąjį. Jo pradžioje greitą įvartį įmušė Anastasija Filenko, tikslus buvo ir Vestinos Nevardauskaitės smūgis, o galiausiai dublį į savo sąskaitą įsirašė L.Gudčenko. Vyrai atsakė pora D.Sabeckio ir Mantvydo Žukausko įvarčių.

Naudingiausia rungtynių žaidėja varžovių komandoje „Šiaulių” krepšininkai išrinko dusyk pasižymėjusią L.Gudčenko, futbolininkės simboliniu prizu įvertino K.Žemaičio pasirodymą.

„Pasisėmėme labai gerų emocijų, žaisti buvo labai smagu. Manau, gerai sukovojome. Aišku, merginos – šaunuolės, labai gerai žaidė. Puikūs įspūdžiai ir esame patenkinti šiomis rungtynėmis. Norėjome laimėti, bet to neleido padaryti prasta mūsų gynyba, kuri galėjo būti tvirtesnė, nes kai kuriuos įvarčius prasileidome tokius, kur, atrodo, tikrai galėjome sustovėti kur kas geriau. Gal šįkart merginos ir mažiau stengėsi. Kai žiūrėjome jų rungtynes prieš Šveicarijos komandą, labai palaikėme, o jos žaidė ir kovojo puikiai. Dabar, kai išėjau į aikštelę, galvojau, kad reikia kuo geriau sukovoti, stengtis kontroliuoti kamuolį, bijojau, kad teks visą laiką gintis, bet pasipriešinti pavyko. Pasinaudojome savo fizine jėga ir pavyko išsilaikyti rungtynėse gan neblogai”, – po rungtynių kalbėjo K.Žemaitis.

„Šiaulių” klubo direktorius Mindaugas Žukauskas šyptelėjo paklaustas, ar kvies merginas išmėginti jėgas krepšinio aikštelėje.

„Jei merginos, kaip matėme, gali be didesnių problemų žaisti futbolą prieš mūsų vyrus, tai krepšinio aikštelėje jiems reikėtų sugalvoti įvairiausių apribojimų, kad jėgas bent minimaliai sulyginti. Todėl mes pagalvosime apie atsakomąjį iššūkį, bet nebūtinai žaidžiant krepšinį. Galbūt išbandysime pliažo tinklinį. Svarbiausia – tęsti šią abiejų klubų draugystę. Tą būtinai darysime”, – žadėjo klubo vadovas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Vasara su karatė

Antrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai, Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas…
Skaityti daugiau

Sėkmingi startai Latvijoje

Mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikas Ričardas Kanišauskas šiais metais sėkmingai pasirodo Latvijoje rengiamuose bėgimuose. Laimėta trečioji vieta…