Pradėtas dar vienas karatė sezonas    

Savaitgalį Kauno sporto halėje vyko net dvi kiokušin karatė varžybos. Į kurias susirinko per 450 dalyvių ne tik iš daugumos Lietuvos karatė klubų, bet ir svečiai iš Latvijos ir Lenkijos.

Ryte prasidėjo „Kaunas Open 2017“ tarptautinis turnyras. Šiame turnyre dalyvavo 13 Kuršėnų Kyokushin karate klubo „Dao“ ir Kuršėnų sporto mokyklos sportininkų. Iš jų daugiau nei pusė (septyni), tapo savo kategorijų čempionais: Miglė Misiulytė, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Kajus Jonaitis, Tomas Mituzas, Vakaris Kaveckas ir Lukas Neimantas.

Po du sportininkus tapo vicečempionais: Kristijonas Pocius, Gabrielius Tinteris ir trečiųjų vietų laimėtojais: Silvijus Žemeckas ir Kornelijus Kaveckas.

Po pietų halėje rinkosi sportininkai į „Lietuvos sporto vilčių žaidynių“ finalines varžybas. Vieninteliam dalyvavusiam Šiaulių rajono atstovui Mindaugui Lidžiui nepavyko laimėti ketvirtfinalio kovos ir toliau konkuruoti dėl medalių.

Visos laimėtos ir pralaimėtos kovos sportininkams buvo naudingos pamokos ir nuteikė optimistiškai būsimiems startams ateinančiais metais.

Valdemaras MITKUS
Asmeninio albumo nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Prizininkai Šveicarijoje 

Šveicarijoje vykusiame „Swiss-Open 2018“ tarptautiniame kiokušin karatė turnyre dalyvavo šeši „Kuršėnų Kyokushin karate DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos…