Lauryno Ivinskio gimnazija Lietuvos mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybose – antra

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės štangos spaudimo varžybos, kuriose dalyvavo aštuonios pajėgiausios šalies komandos.

Šiaulių rajonui atstovavusi Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda – Grigalauskis Dovydas (IGB klasė), Petrokas Nojus (IGC klasė), Ramanauskas Benas (IGD klasė), Vilkas Mangirdas (IGD klasė), Sutkus Denas (IIGB klasė), Stulpinaitė Fausta (IIGB klasė), Stasiulis Justas (IIGC klasė), Vaišvilaitė Greta (IIGD klasė), Kačinskas Lukas (IVGD klasė), Valickis Kostas (IVGD klasė) – bendroje įskaitoje, surinkusi 102 taškus, iškovojo antrą vietą. Pirmąją vietą užėmė Akmenės rajono Akmenės gimnazija, surinkusi 102 taškus. Aukštesnę vietą šiai komandai lėmė didesnis skaičius iškovotų pirmų vietų. Biržų „Saulės“ gimnazijos komanda liko trečia (98 taškai).

Individualiose rungtyse gimnazijos komandos atstovai iškovojo dvi pirmas, dvi antras ir dvi trečias vietas. Benas Ramanauskas, svorio kategorijoje iki 53 kg išstūmęs 72,5 kg štangą, Lukas Kačinskas, svorio kategorijoje iki 74 kg išstūmęs 120 kg štangą, užėmė pirmąsias vietas. Greta Vaišvilaitė, svorio kategorijoje iki 57 kg išstūmusi 37,5 kg štangą, ir Fausta Stulpinaitė, svorio kategorijoje virš 57 kg išstūmusi 45 kg štangą, užėmė antrąsias vietas. Trečiąsias vietas pelnė Denas Sutkus, svorio kategorijoje iki 59 kg išstūmęs 70 kg štangą, ir Dovydas Grigalauskis, svorio kategorijoje iki 105 kg išstūmęs 107,5 kg štangą.

Komandos vadovas – kūno kultūros mokytojas Antanas Gricius.