Kasmetinis „Futboliukas“ Daugėlių lopšelyje-darželyje

Jau tradicija tapęs „Futboliukas“ prabėgo 8-ąjį kartą. Čia susirinko patys sportiškiausi ir vikriausi vaikai.

Kaip ir visos šventės, taip ir ši nepraėjo be svečių. Sveikinimo žodį susirinkusiems į futboliuko rungtynes vaikams tarė rajono vicemeras Algis Mačiulis. Taip pat prie sveikinimo prisidėjo ir nuoširdžius palinkėjimus išsakė darželio direktorė Aiva Gendvilienė.

Šią ypatingą dieną šventėme kartu su Kake Make (auklėtoja Raimonda Jablonskienė) ir Netvarkos Nykštuku (auklėtoja Vaida Klimavičienė). Vaikams tai gerai žinomi ir ypatingi personažai, kurie priminė apie toleranciją, draugystę, gražius ir darnius tarpusavio santykius. Taip pat jie vaikus supažindino, kuo galima užsiimti kieme su draugais.

Šventę „Gatvės šokiu“ (vadovė Aneta Saliamonavičė) pradėjo Daugėlių lopšelio-darželio priešmokyklinė grupė. Daugėlių pagrindinės mokyklos mokinė Aistėja Beniušytė vaikams pademonstravo, kaip gražiai moka važinėtis ir šokti su riedžiu. Vėliau su BMX dviračiais pasirodė Pavenčių daugiafunkcio centro mokiniai Rimantas Puzaras ir Osvaldas Lapinskas. Vaikai tai stebėjo su dideliu susidomėjimu ir nuostaba.

Po įspūdingų pasirodymų vyko labai smagios ir įnirtingos rungtynės. „Futboliuke“ dalyvavo Daugėlių lopšelio-darželio, „Eglutės“, „Nykštuko“, „Buratino“ ugdytiniai bei Daugėlių pagrindinės mokyklos 1 klasės mokiniai ir vaikai iš Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro. Futbolo rungtynėms teisėjavo Daugėlių pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis su dviem savo mokiniais.

Renginį lydėjo gera nuotaika, nes pralaimėjusiųjų nebuvo. Padėkos raštai komandai ir saldūs prizai atpirko visus nusivylimus ir pralaimėjimus. Žaidė ne tik vaikai, jau tradicija tapo, kad savo jėgas išmėgina ir auklėtojos. Smagu vaikams buvo tai stebėti ir šūksniais palaikyti savo auklėtojas.

Geras startas, puikus šventės uždarymas ir lauksime kitų susitikimų.

Vaida KLIMAVIČIENĖ

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts