Po aktyvios vasaros – naujas karatistų sezonas   

„Kuršėnų Kyokushin karate klubas Dao“ šiais metais skyrė ypatingai didelį dėmesį užimtumui vasaros metu.

Vasaros stovyklos

To nebūtų pavykę padaryti be Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto rėmimo projektų lėšų, Šiaulių rajono savivaldybės vaikų  vasaros poilsio organizavimo projektų lėšų, Europos sąjungos NVŠ tikslinių valstybės programų finansavimo lėšų Valdemaro Mitkaus programai „Savigyna, prieš smurtą ir patyčias sportuojant Kiokušin karatė“ ir Kuršėnų sporto mokyklos.

Birželio 6-10 dienomis vyko „Kuršėnų kyokushin karatė klubo Dao“ stovykla. Akmenės rajone, ant Virvytės upės kranto, puikią sporto bazę turinčioje „Balsių stovykloje“,  susirinkę, dauguma klubo narių, ne tik aktyviai leido laisvalaikį, bet pramogavo ir įgijo žinių pravestuose mokymuose. Baigiantis stovyklai sportininkai sėkmingai įveikė kvalifikacijos kėlimo egzaminus. Stovyklos metu įgyvendinta Šiaulių r. Savivaldybės sporto rėmimo programa „Sportuok kyokushin karate ir lavink savo kūną bei dvasią“

Į Balsius karatė klubas DAO sukvietė Kuršėnų miesto gyventojus. Seminarą „Kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas Kuršėnų mieste“, vedė kinezeterapeutė ir sveikatingumo instruktorė Monika Milieškaitė. Projektas taip pat finansuotas iš Šiaulių r. sporto rėmimo programos lėšų.

Apsigynė diržus

Liepos mėnesį, 16 klubo sportininkų stovyklavo Lietuvos kyokushin karatė federacijos organizuojamose respublikinėse karatė stovyklos vaikų ir jaunučių pamainose. Iš jų visi 11 laikiusiųjų sėkmingai apsigynė aukštesnius diržus. Dalį stovyklos išlaidų klubas padengė iš įgyvendinamo Šiaulių rajono Savivaldybės sporto rėmimo projektų lėšų.

Baigiantis rugpjūčiui, geriausieji klubo sportininkai (Lietuvos vaikų čempionatų prizininkai) ir būsimo Lietuvos jaunučių čempionato dalyviai buvo apdovanoti galimybe pradėti naują sezoną fizinio rengimo stovykloje. Ten didžiule patirtimi įgyta ant tatamio ir kituose ringuose dalinosi kuršėniškis Vilius Tarasevičius. Šią stovyklą pavyko surengti įgyvendinant Šiaulių rajono savivaldybės  vaikų  vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“.

Kviečia sportuoti kartu

Visas programas Šiaulių rajono savivaldybės lėšoms gauti parašė ir jas įgyvendino Kuršėnų kyokushin karatė klubas DAO (Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus). Panaudojus Europos sąjungos lėšas, skirtas NVŠ krepšeliui, buvo sudarytos idealios sąlygos sportavimui. Įgyta patirtis leido patobulėti ne tik sportininkams, bet ir instruktoriams. Tikėtina, kad kitais metais panaudojus lėšas pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų ir dar kokybiškiau teikti sporto paslaugas.

Kiokušin karatė Kuršėnuose yra labai populiari sporto šaka, o pasiekti rezultatai varžybų metu kuršėniškiams leidžia puikuotis turnyrinių lentelių viršūnėse. Tai sėkmingo darbo ir bendradarbiavimo tarp karatė klubo Dao, Kuršėnų sporto mokyklos ir Šiaulių rajono savivaldybės rezultatas.

Kaip ir kiekvienais metais taip ir šiais rugsėjo mėnuo skelbiamas naujų grupių komplektavimo mėnesiu. Taigi, kviečiame prisijungti vaikus nuo 6 metų ir jaunimą į savo gretas. Taip pat, kviečiame visus norinčius mankštintis atsinaujinusioje treniruoklių salėje. Treniruotės vyksta Kuršėnų sporto mokyklos karatė salėje 2 aukšte.

Kuršėnų sporto mokyklos infomacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts