Ginkūniškiai moksleiviai kroso varžybose treti    

Kėdainiuose prie Ryto progimnazijos, parkelyje, vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Į jas susirinko gausus būrys komandų iš visos Lietuvos.

Komandos buvo suskirstytos į dvi amžiaus grupes. Pirmojoje grupėje buvo dalyviai, gimę 2002 metais ir vyresni, o antrojoje – dalyviai, gimę 2003 metais ir jaunesni.

Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos bei Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ komanda startavo antrojoje grupėje. Estafetę bėgo keturios merginos ir keturi vaikinai. Komandos garbę pagal etapus gynė Sonata Ananeva, Klaudijus Kačkis, Kornelija Šimkevičiūtė, Eimantas Zanizdra, Emilija Gegeckaitė, Nedas Ruibys, Greta Sidaravičiūtė ir Mikas Montvilas. Merginoms teko įveikti 500 metrų ratuką, o vaikinams – 1000 metrų ratą. Estafetę įveikusi per 20:20,8 minutės Ginkūnų komanda užėmė trečiąją vietą ir varžovus iš Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos aplenkė 0,9 sekundės.

Tarp vyresniųjų komandų startavusi Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos komanda tenkinosi dvidešimt penktąja vieta.

Prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro taurėmis, medaliais ir marškinėliais.

Arnas LUKOŠAITIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts