Karatistai vienijosi kovose

Spalio 12 dieną Garliavoje vyko tarptautinės kiokušin karatė varžybos  „Let’s join the fight together“. Jos suvienijo per 500 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Danijos. Pagrindinė varžybų mintis – kovoti ne tik dėl medalių, bet ir dėl sergančių vaikų. Dalis startinio mokesčio skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui. Varžybas organizavo Kauno kiokušin karatė klubai „Osu“ ir „Shori“.
Į šias tradicines varžybas buvo pakviesti ir kuršėniškiai. Savo jėgas išbandyti nuvyko 19 sportininkų. Iš jų 6 tapo turnyro nugalėtojais: Patricija Leščinskaitė, Titas Černiauskas, Teodora Kaveckaitė, Tomas Mituzas, Lukas Neimantas ir Julius Simonovičius.
Antrąsias vietas iškovojo: Šarūnas Neverdauskas, Augustinas Dvarionas, Vakaris Kaveckas, Raigardas Salyga ir Mėta Salygaitė.
Trečiąsias vietas iškovojo: Geraldas Dvarionas, Miglė Misiulytė, Kristijonas Pocius.
Visi nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti specialiais prizais, o dalyviai – atminimo dovanomis. Sportininkus paruošė ir į varžybas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus.