Palapinės svarbioms šventėms – ne tik stogas virš galvos

Kiekvienas turi galimybę mėgautis lauko veikla. Kai šventės ar veikla kruopščiai planuojama, gamtos išdaigos nėra tokios baisios. Mūsų svetainėje galite išsinuomoti įvairių formų, dydžių ir tipų palapines ir paviljonus: klasikinio stiliaus modulines palapines, išskirtines karūnines palapines, egzotiškas ruožo ir piramidės palapines, taip pat išskirtinius arkinius paviljonus ir kompaktiškas tipo komercines palapines. Palapinių nuoma – geriausias sprendimas jūsų šventei lauke. Kiekvienoje situacijoje šiandien galima įžvelgti naujas galimybes. Kol vieni atšaukia ilgai planuotas šventes, kiti ieško alternatyvų. Viena jų – jaukus progos paminėjimas ne namuose, o po palapinės stogu gamtoje ir gryname ore, kad ir tik tarp artimiausių šeimos narių.

Palapinių ir paviljonų uždengimas yra viena iš svarbiausių medžiagų, apsaugančių lauko veiklą nuo nelaimingų atsitikimų

Pagaminti iš pažangių medžiagų-tvaraus vinilo arba tankių PVC tarpiklių-šie gaminiai yra patvarūs, atsparūs temperatūros pokyčiams ir, svarbiausia, atsparūs oro sąlygoms. Subtilios spalvos arba skaidrios dangos labai tinka kasdienei ir svarbiai veiklai. Danga tvirtinama prie specialių aliuminio lydinio konstrukcijų, kurios atsparios korozijai, yra patvarios ir atlaiko itin didelę apkrovą. Jos beveik 30% lengvesnės už plienines, todėl yra patogios transportuoti ir montuoti.

Palapinės tinkamos ne tik paprastiems renginiams, lauko reklamoms, bet ir vestuvėms

Oro nesutapimo incidentas įvyko ir svarbi šventė yra ant nosies ir nenorite būti apsuptas keturių sienų? Pasirinkite iš įvairių palapinių ir paviljonų, kad puikiai atitiktų artėjančių atostogų temą ir lūkesčius. Svarbiausia yra suplanuoti vietą, žinoti dalyvių skaičių ir dizainą.

Kiek dalyvių dalyvaus organizuotuose susibūrimuose?

M ir L dydžio palapinės labai tinka mažiems susibūrimams ar gimtadieniams rengti. Tai erdvūs ir patogūs pastatai, tinkantys mažoms jaukioms šventėms ir renginiams. Tiems, kurie laiką planuoja praleisti lauke, bet saugo maistą ir kitus asmeninius daiktus nuo karščio ar lietaus, galite pasirinkti naudoti komercinę palapinę nedideliam užkandžių barui. Prabangiems pobūviams svarbus dizainas: modernūs arkiniai paviljonai su aukštomis lubomis suteikia erdvumo pojūti ir galimybę paprasčiau dekoruoti erdvę. Atviras arba skaidrus modulinis paviljonas leis pasijusti tarsi patirtumėte gražiausias gyvenimo akimirkas po atviru dangumi, o privatiems renginiams puikiai tinka uždaras konstrukcijos tipas.

Elegancija spinduliuojantys Crown paviljonai paverčia šventes magiškomis. Tai labiausiai pamėgti stilingi pokylių ir vestuvių įrenginiai. Šie paviljonai yra puošnūs, todėl ir be šventinių dekoracijų interjeras atrodo gražiai, o erdvė patogi šokiams ir pramogoms.

Total
0
Dalinasi
Related Posts