Legalios įmonės direktorius vertėsi dar ir nelegalia veikla

Kovo 8-ąją 52 metų šiaulietis savo aplinkos moterų pasveikinti su Tarptautine moters diena nespėjo, nes pateko  į Šiaulių apskrities policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų rankas.  Logistikos ir transporto paslaugas teikiančios įmonės direktorius buvo sulaikytas su neteisėtos veiklos įkalčiais. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, iš darbo patirties žinodami, kad pasitaiko, jog garažų teritorijose  sandėliuojami nelegalūs rūkalai, surengė prevencinę priemonę  akcizais apmokestinamų prekių kontrolei. Užsukę į Šiauliuose, Žemaitės g., esantį garažų masyvą, pastebėjo atvertas vieno garažo duris, o garaže – vyriškį, kuris rengėsi į savo automobilį krauti čia sandėliuojamas cigaretes, nepažymėtas Vyriausybės nustatyta tvarka – lietuviškomis banderolėmis.

Pareigūnai prie garažo sienų rado dėžėse supakuotų 10 000 pakelių „NZ Gold“ ir 1016 pakelių „Winston Blue“ cigarečių. Kratos buvo atliktos ir šio vyro gyvenamojoje  bei darbo vietose. Namuose verslininkas rūkalų nelaikė, o štai darbo vietoje jų  rasta. Iš įmonės garaže esančios atitvertos patalpos tyrėjai paėmė 320 pakelių, o iš direktoriui priklausančio automobilio  „Ford Galaxy“ – 5 pakelius  kontrabandinių cigarečių. Bendra rastų rūkalų vertė siekia beveik 37 tūkstančius eurų.

Už neteisėtą disponavimą akcizais apmokestinamomis prekėmis,  kurių vertė viršija 250 MGL, šiauliečiui pradėtas ikiteisminis tyrimas. Žmogaus, kuris pažeisdamas nustatytą tvarką įgijo, laikė, gabeno, siuntė, naudojo ar realizavo tokį kiekį akcizais apmokestinamų prekių, laukia arba bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Filmuotą medžiagą rasite čia:https://youtu.be/AnHH1GEgnXI

                        Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pagalbos prašymas

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato  pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl be žinios dingusio Karolio Tumavičiaus,…