Karatistai vasarą pasitiko stovyklaudami 


Šiemet karatistai savaitę stovyklavo „Balsių stovykloje“. Sportininkai pirmą vasaros rytą pasitiko sportuodami naktinėje treniruotėje (02.30 val.). Gera pradžia – pusė darbo. Tikėtina, kad ir vasara bus aktyvi.

Stovykloje buvo gausu ne tik pramogų ir smagaus laisvalaikio, bet ir rimtų treniruočių. Organizatoriai – Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO instruktoriai: Valdemaras Mitkus (1 dan) ir Vygandas Milieška (2 dan), ir svečiai Vilius Tarasevičius (2 dan) iš Kauno kudo klubo „Hokuto“ ir Jevgenij Jurut (3 dan) iš Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ rūpinosi, kad dalyvaujantiems stovykloje nieko netrūktų, o veiklos būtų įdomios.

Stovykla organizuota norint pasiruošti kvalifikacijos egzaminui Kuršėnuose, o taip pat „Baltijos taurė 2019“ varžyboms, kurios vyks birželio 23 dieną Klaipėdoje, ir svarbiausia – Europos kiokušin karatė čempionatui, kuris vyks birželio 28 dieną Prahoje (Čekija).

Prie sėkmingo šios stovyklos įvykdymo prisidėjo ir rajono savivaldybė, nes dalį šios stovyklos išlaidų pavyko padengti, panaudojus savivaldybės Kūno kultūros ir sporto programos lėšas ir įgyvendinus projektą „Lavink savo kūną ir dvasią sportuodamas Kiokušin karatė“.

Tai pirma, bet ne paskutinė stovykla šią vasarą. Liepos mėnesį sportininkai dalyvaus Lietuvos kiokušin karatė federacijos organizuojamose stovyklose, o rugpjūtį jau antrus metus iš eilės karatė klubas DAO įgyvendins rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą.

Taigi, visi sportuojantys šioje sporto šaką, praleis vasarą su karatė!

Pagal karatė klubo DAO inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

„Lukiečių“ startai

Utena           Utenos hipodrome vyko „Utenos Hipodromo Maratonas – 2020“ varžybos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų.…