Atnaujintame Daugėlių stadione rungtyniavo rajono seniūnijų sportininkai

Renovuotame pagrindiniame ir didžiausiame Šiaulių rajono stadione Daugėliuose vyko Šiaulių rajono seniūnijų sporto žaidynės. Iš vienuolikos Šiaulių rajono seniūnijų norą dalyvauti pareiškė septynių seniūnijų komandos.

Žaidynių tikslas – siekti, kad rajono gyventojai organizuotai ir sistemingai sportuotų gyvenamosiose vietovėse, skatinti sporto visiems plėtrą rajone, puoselėti kūno kultūrą ir mėgėjų sportą, didinti gyventojų fizinį aktyvumą, nustatyti sportiškiausias Šiaulių rajono seniūnijas, gerinti bendruomenių narių tarpusavio supratimą, toleranciją, bendravimą.

Žaidynių atidaryme, nuskambėjus Lietuvos himnui, varžybų dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys Algi Mačiulis, Kuršėnų sporto mokyklos direktorė Ilona Vaičiulienė, varžybų vyriausiasis teisėjas Romualdas Juodis.

Jau keturioliktą kartą organizuojamose seniūnijų žaidynėse buvo rungtyniaujama futbolo, krepšinio, tinklinio, šaškių, stalo teniso, smiginio, virvės traukimo, seniūnų trikovės rungtyse.

„Šiemet mes būsime išskirtiniai, nes, kiek girdėjau, tokios varžybos aplinkiniuose rajonuose dėl pandemijos yra sustabdytos, o respublikinės žaidynės yra su klaustuku, ar įvyks,“ – kalbėjo varžybų vyriausiasis teisėjas Romualdas Juodis.

Nešdamas Šakynos seniūnijos vėliava savo komandą atlydėjo Šakynos seniūnijos seniūnas Mindaugas Gedvila. Jis pažymėjo, jog praeitų metų seniūnijų sporto žaidynėse, kurios vyko Kairiuose, Šakynos komandą užėmė antrąją vietą, tad ir Kuršėnuose tikėtasi medalių.

„Džiugu, kad ir nedidelė Šakynos seniūnijos nemažai komandų seniūnijų žaidynėse gali sudaryti“ – kalbėjo seniūnas Mindaugas Gedvila ir pridūrė, jog kultūrinis gyvenimas ir sportas yra išskirtinis Šakynos seniūnijos bruožas.

Tiek moterys, tiek vyrai entuziastingai dalyvavo virvės traukimo rungtyje. Rungties teisėjas Antanas Gricius apgailestavo, jog varžybose dalyvauja tik trys Kuršėnų seniūnijos komandos.

„Gaila, kad nevyks respublikinės seniūnijų varžybos, kuriose mes nemažai metų laimėdavome,“ – atviravo Antanas Gricius. Jis pažymėjo, jog virvės traukimas buvo olimpinė sporto šaka – viena iš lengvosios atletikos rungčių, bet keitėsi taisyklės ir šios rungties tarp olimpinių sporto šakų nebeliko.

Seniūnijų sporto žaidynės baigėsi apdovanojimais geriausioms seniūnijų komandoms.
Kuršėnų seniūnijos komandai geriausiai sekėsi futbolo, stalo teniso, smiginio ir virvės traukimo rungtyse. Kairių seniūnija laimėjo krepšinio ir šaškių varžybas. Meškuitiškiai geriausiai žaidė tinklinį, o šakyniškiai – krepšinį, tinklinį.

Komandų rikiuotėje pirmi buvo kuršėniškiai, antri – šakyniškiai, o trečią vietą pelnė Kairių seniūnijos komanda.
Varžybas organizavusios Kuršėnų sporto mokyklos direktorės Ilonos Vaičiulienės nuomone, džiugu, kad atvykusieji į seniūnijų sporto žaidynes liko patenkinti, kad po ilgo karantino galėjo pajudėti, pasportuoti, pabendrauti, pasivaržyti.

Galima pastebėti ir besiformuojančią naują tradiciją, jog seniūnijų sporto žaidynės kasmet organizuojamos tose seniūnijų arenose, kurios yra atnaujintos, renovuotos. Pernai šios varžybos buvo surengtos naujai pastatytame Kairių sporto komplekse, o šiemet renovuotame Daugėlių stadione.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Total
0
Dalinasi
Related Posts