Karatistų pergalės Vakarų Lietuvos taurės varžybose

Lapkričio 17 d. Klaipėdoje vyko Vakarų Lietuvos kiokušin karatė 2019 m. taurės varžybos. Šias varžybas 15-tą kartą iš eilės suorganizavo Klaipėdos kiokušin karatė sporto klubas „Okinava“ (vadovė Diana Mačiūtė). Į jas svečių teisėmis buvo pakviestos 10 komandų. Tarp jų buvo ir kuršėniškių – 14-os sportininkų komanda.

Daugelis jų kovodami rinko savo asmeninius ir komandinius taškus dvejose rungtyse: kumite – kontaktinės kovos, kata – nekontaktinės kovos. Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad antrus metus iš eilės turnyro antrosios komandinės vietos nugalėtojais tapo kuršėniškiai. Komanda nugalėtoja – „Okinava“ (Klaipėda), o trečios vietos laimėtojai – „Shori“ (Kaunas). Komandos nugalėtojos apdovanotos įspūdingais trofėjais.

Labiausiai prie kuršėniškių pergalės prisidėjo  7 sportininkai, kurie iškovojo 8 varžybų nugalėtojų titulus. Kristijonas Pocius buvo rezultatyviausias abiejose kumite ir katą rungtyse tapo nugalėtoju. Visi kuršėniškių rezultatai :

Sportininkas Kumite rungtis Kata rungtis
Kristijonas Pocius 1 vieta 1 vieta
Teodora Kaveckaitė 1 vieta 3 vieta
Mėta Salygaitė 1 vieta 3 vieta
Lukas Neimantas 1 vieta 3 vieta
Linas Aukščionis 1 vieta
Šarūnas Neverdauskas 1 vieta
Titas Černiauskas 1 vieta
Miglė Misiulytė 2 vieta 3 vieta
Radvilas Lukšas 3 vieta 3 vieta
Gabija Vitkevičiutė 3 vieta 3 vieta
Lukas Danielius Ramanauskas 3 vieta
Aronas Pranauskas 3 vieta
Ignas Kybartas 3 vieta
Raigardas Salyga 3 vieta

Techniškiausiais varžybų kovotojais, organizatorių nuomone, pripažinti ir specialūs prizai įteikti kuršėniškiams. Merginų tarpe – Teodorai Kaveckaitei, o vaikinų – Titui Černiauskui. Geriausiu varžybų teisėju išrinktas kuršėniškis Julius Simonovičius. Toks vertinimas parodo ne tik kokybišką Kuršėnų sportininkų pasirengimą, bet ir universalumą bei gebėjimą ruošti ir prisidėti prie sklandaus varžybų organizavimo teisėjus ir aptarnaujantį personalą.

Tai buvo paskutinis pasiruošimo turnyras prieš Lietuvos moksleivių finalinės taurės varžybas, kurios vyks lapkričio 24 dieną Kėdainiuose. Jose dalyvaus apie 20 Valdemaro Mitkaus auklėtinių iš Kuršėnų.  

Valdemaras Mitkus

Total
0
Dalinasi
Related Posts