Ir vėl liko tik rėmai

Vandalai nuniokojo Daugėliuose, prie 61 numeriu pažymėto namo Daugėlių gatvėje, įrengtą miesto autobusų stotelę.

Dar prieš metus „Kuršėnų krašto žinios“ rašė, jog stotelės pastatas labiau primena griūvantį namą nei sustojimą. Jau bene gerą dešimtmetį autobusų stotelėje nėra langų. Matyt, po pirmų išdaužtų stiklų kažkas dar bandė gelbėti padėtį ir tuščias ertmes užmūrijo, tačiau, kai buvo išdaužti likusieji, sutvarkyti jų jau niekam nerūpėjo. Seniūnija ar kelininkai tik nudažo, kad statinys neatrodytų apšiuręs. O ar autobuso laukiantiems keleiviams patogu kęsti stotelėje švilpaujančius vėjus ir ant po langais esančių suolų talkšančias balas nuo lietaus ar sniego?

Po šios „Nemokamos reklamos“ praėjusių metų vasario mėnesį stotelė pagaliau vėl atgavo tikrąjį veidą – buvo sudėti stiklai.

Tačiau autobusų keleiviai vėjo neperpučiama autobusų stotele džiaugėsi kiek daugiau nei metus. Vieną rytą į sustojimą laukti autobuso atėję žmonės išvydo stiklo šukes. Vieno lango stiklas buvo išdaužtas visas, o antrojo lango stiklui nuskelta apačia ir dalis šono. Gerai, kad jau pavasaris ir nebus šalčių. Pavasarį ir vasarą bus galima pakentėti ir vėjui pučiant. Atgaiva! Tačiau ateis ruduo ir jei niekas jos nesutvarkys, keleiviai ir vėl gūšis kalendami nuo vėjo.

Šalia gyvenantys žmonės kaltino ir tėvus, neprižiūrinčius vaikų, kurie iki išnaktų trindavosi stotelėje, ir policiją, kuri gatve nors ir pravažiuoja dažnai, tačiau nestabteli, ką vėlyvu metu stotelėje veikia paaugliai, kurių susirenka ne vienas ir ne du. Jų amžius toks, kad tuo metu jau turėtų būti lovoje, o ne trintis gatvėje.

Ar dabar bus įstiklinti išdaužti stotelės langų stiklai, ar ir vėl jų teks laukti dešimtmetį?

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts