Vasaros poilsio skautiška stovykla ,,Po žvaigždėmis”

2021 m. liepos 19-23 dienomis Pašvinio stovyklavietėje vyko Šiaulių skautų tunto projektas-stovykla „Po žvaigždėmis“. Stovykloje dalyvavo 27 Šiaulių rajono vaikai iš Meškuičių gimnazijos ir Bazilionų MDC .

Stovyklautojai džiaugėsi ne tik saulėtu oru, bet ir turininga programa, kurios metu galėjo patobulinti savo „laukinius įgūdžius“ (laužų, virtuvės, medžių, vandens) ir išbandyti jėgas įvairiose srityse. Vaikai ne tik įsikūrė patys sau stovyklavietę su „visais patogumais“, bet ir gaminosi aitvarus, meškeres, lankus su strėlėmis, muilą, papuošalus, net indus, ėjo į žygius, važiavo pramogauti į Taurų pramogų parką, tyrinėjo ne tik Kurtuvėnų RP, bet ir keliavo Pagramančio RP pažintiniu taku, aplankė Kryžkalnio monumentą ir, be abejo, plaukiojo baidarėmis Pašvinio ežere. Pusė dalyvavusių stovykloje apsisprendė tapti skautais ir davė vilko, skauto ar patyrusio skauto įžodžius.

Stovyklautojai ne tik įdomiai ir fiziškai aktyviai praleido laiką, bet patobulino dalykines ir bendrąsias kompetencijas, skautiškus įgūdžius, tapo empatiškesni, fiziškai ir emociškai stipresni, labiau pasitikintys ir mokantys siekti tikslo.

Projektą iš dalies finansavo Šiaulių r. savivaldybė.

Daugiau informacijos ir nuotraukų apie stovyklą Šiaulių skautų tunto facebooke: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063777810966

Informaciją pateikė projekto koordinatorė Irma Gorytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts