Prasidėjo 2020 metų rajono vyrų mažojo futbolo 5X5 pirmenybės. Jau sužaistos pirmojo ir antrojo turo varžybos.

Dalyvių sumažėjo

Dalyvauti rajono pirmenybėse buvo užsiregistravusios penkios komandos. Tačiau prieš pat pirmenybių pradžią jose dalyvauti atsisakė Rezgių „Savanorio“ futbolininkai, todėl šiųmečiame rajono čempionate liko tik keturi dalyviai: Kuršėnų SM-„Fintas“, Kuršėnų FK „Venta“, Daugėlių „Flamingas“ ir Meškuičių „Meškuičiai“. Varžybos antradienio ir trečiadienio vakarais vyksta Pavenčių mokyklos-daugiafunkcinio centro sporto salėje. Pirmenybėse bus sužaisti šeši turai. Atkrentamosios varžybos vyks kovo 10 dieną: 19 valandą susitiks pirmą-ketvirtą vietas, o 20 valandą – antrą-trečią vietas užėmusios komandos. Finalai vyks penktadienio, kovo 13-osios vakarą – 19 valandą bus žaidžiamas mažasis finalas, o 20 valandą – finalinis susitikimas, kuriame paaiškės pirmenybių nugalėtojas. Prieš mažąjį finalą, apie pusę septynių vakaro, planuojamas baudinių mušimo konkursas

Pirmojo turo peripetijos

Pirmajame ture jėgas išbandė Kuršėnų SM „Fintas“ ir Daugėlių „Flamingas“ bei Meškuičių „Meškuičiai“ ir Kuršėnų FK „Venta“.

Pirmieji į aikštę išbėgo Kuršėnų SM „Fintas“ ir Daugėlių „Flamingo“ futbolininkai. Nuo pat pirmųjų varžybų minučių aikštėje vyko atkakli kova. Į priekį įsiverždavo tai viena, tai kita komandos. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:5 „Flamingo“ naudai. Antrajame kėlinyje situacija mažai pasikeitė. Ir vėl vyko atkakli kova. Tačiau Fortūna buvo palankesnė Daugėlių „Flamingui“, kuris 9:7 nugalėjo Kuršėnų SM „Fintą“.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausiai žaidė Deividas Šiuša, pelnęs du įvarčius. Dar septyni futbolininkai įmušė po vieną įvartį.

Kuršėnų SM „Fintas“ komandoje rezultatyvumu pasižymėjo Povilas Mickevičius ir Karolis Kinderis, pelnę irgi po du įvarčius.

Antrajame susitikime Kuršėnų FK „Venta“ 14:5 sutriuškino Meškuičių „Meškuičius“. Pirmąjį kėlinį

Meškuičių „Meškuičiai“ dar bandė kovoti, tačiau įpusėjus kėliniui, „Ventos“ futbolininkai atitrūko nuo „Meškuičių“ komandos, įmušę keletą įvarčių, ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1:5. Pajutę priešininko „kraujo skonį“, „Ventos“ futbolininkai baigė triuškinti „Meškuičių“ komandą, įmušdami dar devynis įvarčius. Į tai „Meškuičių“ komanda atsakė vos keturiais įvarčiais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Giedrius Staponkus, įmušęs keturis įvarčius, ir

Eimantas Dambrauskas, tris kartus nuginklavęs priešininkų vartininką.

Meškuičių „Meškuičių“ komandoje visus įvarčius pelnė du futbolinkai: Joris Dėlkus įmušė tris, o Eimantas Vedeckis – du įvarčius.

Atkaklūs susitikimai

Antrajame ture Daugėlių „Flamingo“ futbolininkai gerokai patampė nervus Kuršėnų FK „Venta“ komandos žaidėjams. Po lengvo pasivaikščiojimo priešininko aikštelėje pirmajame ture „Ventos“ futbolininkai lengvos pergalės tikėjosi ir šiose rungtynėse. Tačiau Daugėlių „Flamingas“ jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių „parodė nagučius“. Pamatę, kad lengvos pergalės nepavyks išplėšti, „Ventos“ futbolininkai ėmė spausti priešininkus po visą aikštelę. Tai davė šiokių tokių rezultatų, tačiau pirmasis kėlinys baigėsi 6:4 jų naudai. Po pertraukos pirmieji įvartį įmušė Daugėlių futbolininkai. Tai buvo tarsi raudona muletė buliui. „Ventos“ futbolininkai surengė kelias rezultatyvias atakas, tačiau praleisti įvarčiai „Flamingo“ nepalaužė. Į tai Daugėlių futbolininkai atsakė rezultatyviomis kontratakomis, tačiau laiko pritrūko. „Ventos“ futbolininkai šventė pergalę 10:7.

Rezultatyviausiai „Ventos“ komandoje žaidė Eimantas Dambrauskas, įmušęs vėl tris įvarčius. Po du įvarčius prie sunkios pergalės pridėjo Valdemaras Palubinskas ir Giedrius Staponkus.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausiai žaidė Marius Linga ir Deividas Šiuša, pelnę po du įvarčius.

Po skaudaus pralaimėjimo pralaimėjimo pirmajame ture Meškuičių „Meškuičiai“ nepalūžo ir antrajame ture šventė pergalę prieš Kuršėnų SM „Fintą“ rezultatu 5:4. Pirmajame kėlinyje Meškuičių komandai nesisekė nuo pat pirmos rungtynių minutės. Kamuolys niekaip nenorėjo skrieti į Kuršėnų futbolininkų vartus. Tuo metu meškuitiškių vartininką kuršėniškiai nuginklavo net tris kartus. Į tai „Meškuičiai“ atsakė vos vienu įvarčiu. Po rezultatu 1:3 pralaimėto pirmojo kėlinio „Meškuičių“ futbolininkai ėmė žaisti agresyviau ir tai davė rezultatų. Išvarginti staigių kontratakų, Kuršėnų SM „Finto“ futbolininkai per kėlinį sugebėjo įmušti vos vieną įvartį, o „Meškuičiai“ įmušė net keturis ir šventė pergalę.

„Meškuičių“ komandoje ir vėl rezultatyviausiai žaidė Joris Dėlkus, pelnęs tris įvarčius.

Kuršėnų SM „Finto“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Povilas Mickevičius, įmušęs du įvarčius.

Lentelė

Po pirmų dviejų turų pirmenybių turnyrinės lentelės viršuje, surinkusi šešis taškus ir iškovojusi dvi pergales, Kuršėnų FK „Venta“.

Antrąją-trečiąją vietas dalijasi Daugėlių „Flamingas“ ir Meškuičių „Meškuičiai“, kurių sąskaitoje po tris taškus ir vienerias laimėtas rungtynes.

Ketvirtoje vietoje taškų neturintys ir abi rungtynes pralaimėję Kuršėnų SM „Fintas“ futbolininkai.

Po dviejų rungtynių po šešis įvarčius yra įmušę Joris Dėlkus iš „Meškuičių“ komandos bei du „Ventos“ futbolininkai – Eimantas Dambrauskas ir Giedrius Staponkus.