Laimėta trečia vieta Vilniuje

Praėjusį savaitgalį Vilniaus senamiestyje, Katedros aikštėje, buvo duotas startas septynioliktajam „Danske Bank Vilniaus maratonui“.

Į šias varžybas susirinko gausus bėgikų būrys iš visos Lietuvos ir kitų šalių. Varžybose startavo ir penki mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Dalyviai varžėsi šešiuose nuotoliuose: 42.195 km, 21.098 km, 10 km, 5 km, 1 km ir 200 m vaikų bėgimas.

Maratono (42,195 km) distancijoje Marius Ignotas tarp vyrų finišavo dvyliktas (rezultatas 2.49,55 valandos).

Pusės maratono (21,098 km) nuotolyje trečiąją vietą tarp moterų užėmė Viktorija Varnagirytė (rezultatas 1.18,26 valandos). Tarp vyrų septynioliktas finišo liniją kirto Remigijus Zalumskis (rezultatas 1.20,40 valandos), o Ilja Jakimčiuk parbėgo devyniasdešimt penktas (rezultatas 1.32,26 valandos).

5 km distancijoje tarp moterų devinta finišavo Renata Macijauskienė (rezultatas 22,18 minutės). Visiems, sėkmingai įveikusiems nuotolius, buvo įteikti atminimo medaliai su renginio simbolika (kuo ilgesnis nuotolis, tuo didesnis medalis).

Maratono ir pusmaratonio 1-6 vietas, o 10 ir 5 km bėgimo, 1- 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti taurėmis, diplomais bei rėmėjų prizais.