Rajonų jaunių ir jaunimo pirmenybėse laimėti penki medaliai

Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių, gimusių 2001-2002 metais, ir jaunimo, gimusių 1999-2000 metais, pirmenybėse į startą stojo devyni Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai.

Lietuvos rajonų čempione jaunimo grupėje tapo Ervina Ladukaitė, laimėjusi šuolio į aukštį varžybas. Prie auksinio apdovanojimo  Ervina pridėjo ir bronzinį: šuolio į tolį rungtyje ji iškovojo trečiąją vietą.

Ant  nugalėtojų pakylos  kopė ir trečiąją vietą 1500 metrų kliūtiniame bėgime pelniusi Neda Dovidaitytė.

Pirmą kartą jaunių amžiaus grupėje startavęs Kostas Dagys pasipuošė bronzos medaliu, iškovotu 2000 metrų kliūtinio bėgimo rungtyje. Beje, jaunasis stajeris išmėgino jėgas ir 3000 metrų distancijoje, kur tik dėl patirties stokos turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.

Ketvirtąsias vietas pelnė jaunimo grupėje rutulio stūmimo varžybose  dalyvavusi Karolina Klimaitė ir 60 metrų su barjerais  bėgęs jaunių grupėje rungtyniavęs Donatas Vaitiekus.

Ladukaitė, N. Dovidaitytė, K. Dagys,K. Klimaitė, D. Vaitiekus treniruojasi Meškuičiuose, Kuršėnų sporto mokyklos lengvosios atletikos grupėje, o varžyboms jiems padėjo pasiruošti neformaliojo švietimo mokytojas Petras Vaitkus.

Sidabro medalį 3000 metrų bėgime pelnė Samanta Gvozdaitė, kurią treniruoja neformaliojo švietimo mokytojas Romualdas Juodis. Beje, S. Gvozdaitė dalyvavo ir 1000 metrų bėgime, kur iškovojo aukštą ketvirtąją vietą.

600 metrų bėgime tarp jaunių Ernestas Tumas pelnė septintąją vietą, o 1000 metrų bėgime liko devintas.

1000 metrų bėgime tarp jaunuolių Faustas Juozapavičius pelnė šeštąją vietą, o 3000 metrų bėgime liko penktas.

5 kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp jaunių startavęs meškuitiškis Armandas Kančiauskas liko devintas.

Šiaulių rajono komanda jaunių varžybose, surinkusi 63 taškus, užėmė dešimtąją vietą, o jaunimo varžybose, surinkusi 23 taškus, liko trylikta.

Galutinėje varžybų įskaitoje su 86 taškais mūsų rajono komanda buvo devinta, o pirmenybėse pirmąją vietą laimėjo Šilutės rajono komanda (228 taškai). Antrąją vietą iškovojo Kėdainių rajono atstovai (152,5 taško), o trečiąją – Marijampolės komanda (138 taškai).