Gegužių kaimas su vasara atsisveikino gražia švente


Rugsėjo 8-ąją Šiaulių rajono Gegužių kaime surengta sporto ir meno šventė, skirta visai šeimai. Šventę atidarė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo solistė Rosita Šiškutė, kuri atliko dainą „Pasakų šaly“. Su šia daina Gegužių kaimo gyventojai atsisveikino su vasara ir žengė į rudenį. Gegužių kaimo bendruomenės pirmininkė Aldona Petravičienė šventės  atidarymo metu kartu su Lietuvos Respublikos signataru Algimantu Sėjūnu pasidžiaugė, kad šis kaimas turi tiek daug nuostabaus ir aktyvaus jaunimo, atėjusio į šventę.

Šventės dalyviai turėjo daug veiklos: mažieji gyventojai galėjo susipažinti su Lietuvos policijos amunicija, pasimatuoti pareigūno uniformą, pasidomėti policijos pareigūno profesija, nes šventėje svečiavosi Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnai.

Mažus ir didelius į visuotinę mankštą sukvietė Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro darbuotojas, kuris išmokė visus teisingai ir naudingai mankštintis, o vaikų dainavimo studijos „Sing“ vadovė Monika Bernotienė vaikučius kartu su tėveliais kvietė į smagią muzikinę pamokėlę, mažieji šventės dalyviai piešė piešinius, skirtus krepšinio varžybų nugalėtojams.

Šventė vyko ir sporto aikštelėje – krepšinio varžybų 3×3, kuriose vyrai kovėsi nuo 10 iki 14 valandos, minutės pertraukėlių metu šoko ŠRSKC Naisių filialo šiuolaikinių šokių grupė „Stilius“. Taip pat šventėje vyko ir baudų metimo varžybos, prisitraukimų varžybos, stalo teniso turnyras, šachmatų turnyras, estafetės vaikams.

Vaikai turėjo galimybę pasipuošti nuostabiais piešiniais ant veido, kuriuos piešė Gegužių kaimo gyventoja Melita Peleckytė su drauge Aina Simonavičiūte. Šventės svečiams koncertavo Viltė Danilevičiūtė, ŠRSKC Bridų filialo Pakapės romansų atlikėjų grupė „Vėjūnė“.

Toma Vaitkevičienė


Total
0
Dalinasi
Related Posts