Gal rinkimai baigsis pagaliau…

Nuo rinkimų praėjo beveik dvi savaitės, tačiau Kuršėnuose, Kapų gatvėje, rinkėjai vis dar tebekviečiami balsuoti už pasirinktus kandidatus.

Ant skelbimų stulpo šalia gėlių kioskelio prikabinėta įvairių politinių veikėjų plakatų. Čia net keli Ingridos Šimonytės ir Viktoro Uspaskicho, Vilijos Blinkevičiūtės plakatai. O iš po kitų plakatų ar skelbimų į kuršėniškius žvelgia viską matanti skvarbi Juliaus Sabatausko akis. Ant stulpo taip pat išvysime Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio bei kitų partijų plakatus. Vienus jau baigia uždengti kiti plakatai, o kiti  – iki šiolei ieško rinkėjų palankumo.

Per rinkimus mes tiek iš jūsų išgirdome: ir gerų, ir blogų pasisakymų, ir atviro melo ar pažadų, kurie niekada nebus įgyvendinti, kad dabar jau baigiate įgristi.

Prisimelavot, prisižadėjot, apdergėt vieni kitus purvais, tai bent jau būkit malonūs pasiimkit savo „abrozdėlius“ ir iki kitų rinkimų.

„Lietuva be mūsų bus vis vien, išgyvens ji ir be jūsų, ponai“, – buvo dainuojama „Dviračio žynių“ dainoje. Kaip taikliai buvo pastebėta, bet taip ir norisi pridurti: „Tai kodėl, sakykit jums visiems, nepasiimt ir savo „abrozdėlių?“

Kuršėniškis

                  

Total
0
Dalinasi
Related Posts