Su jubiliejumi pasveikintas treneris

Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos tarybos posėdyje pagerbtas šešiasdešimties sulaukęs kūno kultūros mokytojas Antanas Gricius.

Jo pasiekimai ugdant jėgos sporto šakų atstovus žinomi ne tik Kuršėnuose, bet ir Lietuvoje ir užsienyje. Antaną Gricių pasveikinti susirinko visas gimnazijos mokytojų kolektyvas. Jų vardu jubiliatą pasveikino gimnazijos tarybos pirmininkė Leonida Lukaitė.

Gimnazijos direktorius Albinas Jokubauskas perskaitė rajono mero Antano Bezaro padėkos raštą ir įteikė jį dėkodamas už gimnazijos vardo garsinimą ir jaunųjų atletų ruošimą.

Rajono vicemeras Česlovas Greičius įteikė Antanui Griciui Švietimo, mokslo ir sporto ministro Algirdo Monkevičiaus padėkos raštą ir pažymėjo, jog Kuršėnai turi tris visiems žinomus atributus – Kuršėnai yra puodžių ir keramikų miestas, Kuršėnai turi garsųjį Kuršėnų vyniotinį, ir dar Kuršėnai garsėja, kaip jėgos sporto šakų sportininkų miestas. Būtent prie jėgos trikovės, virvės traukimo, rankų lenkimo ir štangos kėlimo sporto šakų plėtojimo daug yra prisidėjęs Antanas Gricius. Jis yra išugdęs ne vieną Lietuvos čempioną, Europos ir pasaulio čempionatų prizininką.

Antaną Gricių su gražiu jubiliejumi pasveikino Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Roma Albrikienė, kūno kultūros mokytojas ekspertas Juozas Savickas.

Zigmas RIPINSKIS

Total
0
Dalinasi
Related Posts