Dvi antrosios vietos Triškoniuose

Triškonių kaime (Pakruojo rajonas) vyko 6-asis Respublikinis estafetinis bėgimas „Aplink Triškonius“ ūkininko Vlado Kublicko taurėms laimėti.

Jame savo jėgas išbandė ir dvi mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ komandos (vaikinų iki 18 metų ir vyrų virš 18 metų). Komandą sudarė 5 žmonės, kurių kiekvienam reikėjo įveikti apie 3,5 kilometro atstumą, viso apie 17,5 kilometro.

Vyrų virš 18 metų komanda nuotolį įveikė per 1.02,25 valandos. Komandos garbę gynė (pagal etapus): Remigijus Zalumskis, Vaidas Janonis, Donatas Jatužis, Mikas Montvilas ir Tadas Baranauskas.

Vaikinų iki 18 metų komanda distanciją įveikė per 1.10,25 valandos. Šios komandos garbę gynė: Žygimantas Vaitekaitis, Matas Baura, Brajanas Gutierrez Pažėra, Dominykas Zanizdra ir Deividas Rastokas.

Abi mūsų rajono komandos iškovojo antrąsias vietas. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti komandinėmis taurėmis, o visi prizininkai medaliais ir diplomais. Nugalėtojams buvo įteiktos ir asmenines taures, o prizininkams – įvairūs rėmėjų prizai. Vyriausiam ir jauniausiam dalyviui taip pat buvo įteiktos taurės. Jauniausio dalyvio taurė atiteko Brajanui Gutierrez Pažėrai.

Po apdovanojimų visi galėjo pasivaišinti žirnių koše ir atsigaivinti mineraliniu vandeniu arba arbata. Prieš apdovanojimus buvo galima išbandyti akių ir rankų taiklumą šaudant olimpiniais lankais.