Klaudijaus Kačkis Smiltynėje ir kroso taurės galutinėje įskaitoje antras   

Savaitgalį Smiltynėje, Kuršių nerijos nacionaliniame parke, vyko Lietuvos kroso taurės V-ojo, finalinio, etapo varžybos. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos.

Laimėta antroji vieta varžybose

Oras buvo šaltokas, temperatūra siekė apie 5 laipsnius šilumos, kartas nuo karto lynojo, kartais pasipildavo sniego kruša, pūtė stiprus vėjas.

Nuotoliai buvo įvairūs nuo 1500 iki 7220 m. Trasa buvo kalvota, su įkalnėm ir nuokalnėm, smėlėta, nelygi ir klampoka. Buvo trys ratukai: trumpesnis 725 metrų, vidutinis 1610 ir ilgesnis 1820 metrų. Šiose varžybose startavo ir dvylika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos atstovų.

Berniukų, gimusių 2004 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje 1500 metrų distancijoje sidabro medaliu pasidabino Klaudijus Kačkis (rezultatas 5:25 minutės), o Tomas Poškus parbėgo tryliktas (rezultatas 6:03 minutės). Pirmąją vietą pelnė Erik Černiavski iš Švenčionių, o trečiąją – Nedas Kasparas iš Kelmės.

Berniukų, gimusių 2002-2003 metais, amžiaus grupėje 2385 metrų nuotolyje penktas finišo liniją kirto Kostas Dagys (rezultatas 8:29 minutės), Eimantas Zanizdra buvo keturioliktas (rezultatas 9:10 minutės), septynioliktą vietą užėmė Mikas Montvilas (rezultatas 9:25 minutės), dvidešimt penktas parbėgo Žygimantas Vaitekaitis (rezultatas 10:12 minutės), o Karolis Kinderis liko dvidešimt septintas (rezultatas 10:12 minutės). Nuotolį greičiausiai įveikė Justas Budrikas iš Šilutės. Antrąją vietą iškovojo Tomas Bačiulis iš Šiaulių, o trečiąją – Justas Sažinas iš Švenčionių.

Merginų, gimusių 2000-2001 metais, amžiaus grupėje 3480 metrų distancijoje vienuolikta finišavo Samanta Gvozdaitė (rezultatas 19:43 minutės), o Monika Šerytė buvo dvylikta (rezultatas 19:43 minutės). Šioje distancijoje nugalėjo vilnietė Monika Šaltenytė. Antrąją vietą pelnė šiaulietė Greta Karinauskaitė, o trečiąją – Ugnė Žvinklytė iš Klaipėdos.

Trūko nedaug

Vaikinų, gimusių 1998-1999 metais, amžiaus grupėje 7220 metrų bėgime ketvirtąja vieta tenkinosi Faustas Juozapavičius (rezultatas 30:21 minutės), į priekį praleidęs kelmiškį Ernestą Danilovą (pirmoji vieta), šiaulietį Vincą Jatulį (antroji vieta) ir šilutiškį Kęstą Mickų (trečioji vieta).

Vyrų, gimusių 1997 metais ir vyresnių, 7220 metrų nuotolyje Arnas Lukošaitis parbėgo aštuntas (rezultatas 31:25 minutės), o Šarūnas Mockus dėl traumos distancijos nebaigė. Pirmąją ir antrąją vietas pasidalijo marijampoliškiai Evaldas Gustaitis ir Darius Petkevičius, trečiąją vietą pelnė Paulius Bielūnas iš Švenčionių.

Rajono bėgikų galutiniai rezultatai

Atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, diplomais apdovanoti vaikų amžiaus grupės 1-10 vietų laimėtojai, jaunučių – 1-8 vietų, jaunių ir jaunimo – 1-6 vietų, o moterų ir vyrų – 1-3 vietų. Už 1-16 vietas kiekviename etape sportininkai pelnė taškus (22-18-15-13-12 ir t.t.).

Keturių geriausių startų suma lėmė užimtas vietas galutinėje sezono rikiuotėje. Į dešimtukus savo amžiaus grupėse pateko: Klaudijus Kačkis (antras), Deividas Tamašauskas (aštuntas), Kostas Dagys (ketvirtas), Roberta Veršinskaitė (dešimta), Faustas Juozapavičius (penktas) ir Arnas Lukošaitis (septintas). Bendros įskaitos nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir marškinėliais.

Be to, taurėmis buvo apdovanoti miestų ir rajonų grupių nugalėtojai ir prizininkai. Šiaulių rajonas, surinkęs 365 taškus, rajonų grupėje tenkinosi ketvirtąja vieta. Į priekį mūsų rajono bėgikai praleido pirmąją vietą užėmusius Švenčionių rajono sportininkus (479 taškai), antrąją vietą iškovojusius Vilniaus rajono (428 taškai) ir trečiąją vietą pelniusius Šilutės rajono (384 taškai) bėgikus.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
SK „Lukas“ nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts