Neblogi startai vaikų pirmenybėse

Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų vaikų pirmenybėse Vilniuje startavo ir 13 mūsų rajono Kuršėnų sporto mokyklos lengvaatlečių.

Pelnė apdovanojimus

Daugumai jaunųjų sportininkų tai buvo pirmieji startai tokio lygio varžybose. Tačiau nežiūrint varžybų jaudulio, rajono atstovai net dešimtyje rungčių pateko į geriausiųjų dešimtukus. O kadangi vaikų lengvosios atletikos varžybose apdovanojami šeši geriausi kiekvienos rungties sportininkai, tad apdovanojimus pelnė penki Kuršėnų sporto mokyklos sportininkai.

Šauniausiai šiose pirmenybėse pasirodė šuolininkė su kartimi Rugilė Dikšaitė, įveikusi 2 metrų aukštį ir iškovojusi bronzos medalį. Nors tokį pat aukštį įveikė ir antrosios vietos nugalėtoja, tačiau mūsų sportininkei įveikti 1,70 metro aukštį prireikė antro bandymo.

Penktosios vietos apdovanojimus pelnė šuolininkas su kartimi Pijus Janušauskas, įveikęs 2 metrų aukštį, ir 600 metrų bėgusi Arnela Šaulytė (rezultatas 2:04,17 minutės).

Apdovanoti buvo ir šeštąsias vietas laimėję rutulio stūmikė Evelina Banytė, kuri šeštajame bandyme 2 kilogramų rutulį nustūmė 9,25 metro, ir šuolininkas su kartimi Jonas Sereika, įveikęs 1,90 metro aukštį.

Neblogai pasirodė

Nors ir liko be apdovanojimų, tačiau varžybose neblogai pasirodė 60 metrų bėgime 11 vietą laimėjusi Skirmantė Viesulaitė (rezultatas 9:12 sekundės), 600 metrų berniukų bėgime 9 vietoje likęs Rokas Prazauskis (rezultatas 1:58,86 minutės), 1000 metrų mergaičių bėgime taip pat devinta likusi Agnė Tamašauskaitė (rezultatas 4:03,60 minutės).

1000 metrų bėgime tarp berniukų 16 vietoje liko Deividas Keršis (rezultatas 4:13,91 minutės).

Šuolių su kartimi varžybose tik per plauką nuo apdovanojimo liko septintąją vietą užėmęs Lukas Dumša, įveikęs irgi 1,90 metro aukštį, tačiau jam prireikė daugiau bandymų aukščiams įveikti, negu šeštosios vietos laimėtojui.

Šuolių į tolį rungtyje pirmuoju bandymu įveikusi 3,65 metro Simona Karbauskaitė liko 18-oje vietoje.

2  kilogramų rutulio stūmimo rungtyje tarp mergaičių Vanesa Stulgytė, nustūmusi rutulį 8,15 metro, liko 9 vietoje, o 3 kilogramų rutulį tarp berniukų nustūmęs 9,20 metro Laurynas Juškevičius buvo septintas.

Jaunuosius sportininkus šioms varžyboms ruošė neformaliojo švietimo mokytojai Petras Vaitkus ir Romualdas Juodis.