Pasiekimai olimpinių vilčių pirmenybėse

Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo sporto centre surengtos Lietuvos vaikų, gimusių 2005 metais ir jaunesnių, lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybės rajonų grupėje, kuriose dalyvavo ir Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji lengvaatlečiai.

Iš 16 sportininkų, dalyvavusių pirmenybėse, penki tapo prizininkais, o dar keturi pateko į geriausiųjų šešetukus.

Čempionais tapo: 1000 metrų bėgime Arnela Šaulytė (rezultatas 3.29,59 minutės) ir Jonas Sereika, kuris šuoliuose į aukštį su kartimi geriausiu bandymu įveikė 210 centimetrų aukštį.

Antrąją vietą šuolių su kartimi rungtyje laimėjo Lukas Dumša (200 centimetrų). Trečiąsias vietas iškovojo: Austė Doftartaitė (šuoliuose į aukštį įveikusi 140 centimetrų) ir Pijus Janušauskas (šuoliuose su kartimi įveikęs 200 centimetrų aukštį).

Mantas Rubenis šuoliuose į  aukštį įveikęs 135 centimetrų aukštį liko ketvirtas.

Šeštąją vietą 1000 metrų bėgime pelnė Rokas Prazauskis (rezultatas 3.25,18 minutės).

Septintąsias vietas laimėjo: Agnė Tamašauskaitė (200 metrų nuotolį įveikusi per 31,29 sekundės), Brajanas Gutierrez Pažėra (600 metrų distancijoje sugaišęs 1.56,88 minutės), Dominykas Zanizdra (1000 metrų įveikęs per 3.25,23 minutės).

Dešimti liko: Iveta Česnauskaitė (600 metrų įveikusi per 2.02,29 minutės) ir Laurynas Juškevičius (trijų kilogramų rutulį nustūmęs 10.31 metro).

Skirmantė Viesulaitė šuolio į tolį rungtyje buvo trylikta (rezultatas 408 centimetrai), o Gotis Nauckūnas, trijų kilogramų rutulį nustūmęs 9,40 metro, liko keturioliktas.

2005 metais gimusiems dalyviams tai buvo paskutinės varžybos vaikų grupėje – po Naujųjų metų jie taps jaunučių grupės sportininkais.