Baigtas remontuoti Bubių seniūnijos Gervėnų kelias

Šiaulių rajono Bubių seniūnijoje baigtas asfaltuoti gana intensyvus kelias, vedantis į Gervėnus bei net penkias sodų bendrijas. Simbolinę kelio atidarymo juostelę perkirpo ir susirinkusius bubiškius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, Bubių seniūnijos seniūnas Vytautas Slabys, sodų bendrijų pirmininkai.

Šiaulių rajono savivaldybės taryba Bubių seniūnijos Gervėnų kelią buvo įtraukusi į remontuotinų kelių sąrašą. Prieš ketvertą metų buvo suremontuota dalis kelio, o dabar asfalto danga padengta pusantro kilometro kelio atkarpa.

Savivaldybės meras Antanas Bezaras pažymėjo, jog jam pradėjus dirbti mero poste, buvo nutarta jog remontuojamų gatvių sąrašą sudarytų patys seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, seniūnijų seniūnai, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija, o tvirtintų Šiaulių rajono savivaldybės taryba. Tuo siekta, kad niekas be pačių vietos gyventojų negalėtų įtakoti eiliškumo.

Bubių seniūnijos seniūnas Vytautas Slabys prisiminė jog šis kelias buvo nutiestas prieš trisdešimt metų, jau buvo susidėvėjęs, o keliu labai intensyviai naudojasi juo per devynis šimtus sodų bendrijų sodininkų ir jų šeimos narių.

Už kokybiškai atliktus asfaltavimo darbus Bubių seniūnas Vytautas Slabys padėkas įteikė UAB „Limega“ vadovui Vytautui Vilkui bei statybos darbų vykdytojui Eugenijui Baranauskui.

Sodų bendrijos „Žalieji Gervėnai“ pirmininkas Antanas Kazlauskas visų bendrijos narių vardu pasidžiaugė suremontuotu keliu ir išreiškė pastebėjimą, jog kelias suartins su Šiaulių miestu sodų bendrijose gyvenančius žmones, nes ateityje sodai gali tapti gyvenamuoju rajonu.

UAB „Limega“ vadovas Vytautas Vilkas pažymėjo, jog kelio juostos ilgis pusantro kilometro, o plotis 5,5 metro.

„Nebuvo paprasta atlikti kelio asfaltavimo darbus, nes kelias yra vingiuotas. Dabar liks padaryti kelio žymėjimo juostas, pastatyti tinkamus kelio ženklus,“ – kalbėjo Vytautas Vilkas. Anot UAB „Limega“ vadovo, jų bendrovė Bubiuose yra įrengusi miestelio aikštę, o šiuo metu baigia renovuoti ir stadioną Daugėliuose.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Autoriaus nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts