Kužiškiai pasiilgo bibliotekos

Sušvelninus karantino sąlygas, po pusantro mėnesio pertraukos prasivėrė ir rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos filialų durys.

Kužių bibliotekos bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė pasidžiaugė, jog jau sulaukta daug skambučių, žmonės domisi apie galimybe ateiti į biblioteką pasikeisti knygų.

„Susidomėjimas labai didelis, žmonės yra pavargę nuo koronaviruso informacijos, jie nori atsipalaiduoti, todėl dažniausiai renkasi lengvo turinio knygas“, – kalbėjo bibliotekininkė .

Dabar knygos yra išduodamos bekontakčiu būdu, skaitytojai į biblioteką dar neįleidžiami.

Prie Kužių bibliotekos sutiktos kužiškės – Stasė ir Nijolė atviravo, jog labai laukė, kada biblioteka atsidarys, nes pritrūko knygų, nebeturėjo ką skaityti, tad dabar labai džiugu, kad galima pasikeisti knygas. Jos mėgsta knygas apie gamtą, gyvūnus, nuotykius ir apie meilę…„prakeiktą“ (juokiasi).

Ponia Stasė prisipažino, jog biblioteka jos gyvenime užima pirmą vietą, nes senjorams nebėra ką daugiau veikti – vien tik tai knygeles skaityti. Jai paantrino ponia Nijolė.

„Aš mažiau skaitau…ką daryti senam žmogui – skaityti arba kojines megzti, anūkai užaugę, auginti nebereikia…“, – kalbėjo ponia Nijolė.

Kužių bibliotekos bibliotekininkė N. Viktoravičienė tikisi pilnavertį bibliotekos darbą atnaujinti iki rudens…

Zigmas RIPINSKIS

Zigmo RIPINSKIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts