Talentų šou bendruomeniniuose šeimos namuose

Bendruomeniniuose Kuršėnų Raudonojo Kryžiaus šeimos namuose vyko talentų šou. Tai jau devintasis renginys, vykdant kompleksinės pagalbos šeimai projektą Šiaulių rajone.

Scenoje pasirodė solistai, skaitovai, šokėjai. Dalyviai stebino savo neįprastais sugebėjimais. Susirinkusieji apžiūrėjo rankdarbių parodą, kurioje savo talentus pristatė Bendruomeninių šeimos namų dalyvės. Vienos jų mezgė, kitos siuvo, trečios lankstė iš popieriaus įvairius lankstinius. Atsiskleidė ir moterų kulinariniai sugebėjimai, nes jos vaišino savo kepiniais.

Konkurso metu dalyvių pasirodymus ir darbus  vertino kviestinė vertinimo komisija, kuri turėjo daug darbo, nes visi pasirodymai buvo kūrybiški, originalūs ir įdomūs.

Bendruomeniniuose namuose susibūrė norinčių šokti moterų  grupė ir pasivadino „Kuršėnų Poniomis“. Pasirodžiusios scenoje, jos vėliau įjungė visus į smagų šokio sūkurį.

Visi dalyviai ir nugalėtojai buvo apdovanoti nominacijomis ir prizais.

Pasivaišinę arbata ir kava, draugų kepiniais, visi linksmi ir dėkingi išvyko namo.

Bendruomeninių šeimos namų inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Prašo atpažinti

Šiaulių apskrities policija prašo visuomenės pagalbos atpažįstant nuotraukose matomus vyrus, kurie ieškomi dėl muštynių vykusių spalio 3 d.…