Automobilį plaunate saulėtą dieną? Keiskite įpročius

Dažnas nusprendęs plauti automobilį laukia saulėtos dienos – juk darbuotis saulėkaitoje kur kas maloniau, tiesa? Tačiau specialistai to nerekomenduoja, kodėl?

Kodėl neplauti automobilio šviečiant saulei?

Plaunant automobilį dirbama su vandeniu, tad natūralu, kad tai daryti šildant saulei daug maloniau nei apniukusią dieną. Tačiau toks sprendimas nebus geras – geriausia automobilį plauti po stogu, specialiai tam skirtose vietose, ne saulėtą dieną, o jei visgi saulė yra, ieškokite bent jau pavėsio.

Kaitinant saulei tiek vanduo, tiek specialūs valikliai kėbului plauti gana greitai džiūna, todėl juos bus sunkiau nuskalauti. Nešvarumus taip pat – plovimo priemonės nespės nutirpinti purvo. Natūralu, kad daugelis tada čiumpa kempines ir puola stipriau trinti kėbulą, kas gali pažeisti dažų sluoksnį, juo labiau atsižvelgiant į tai, kad kempinės linkę sukaupti nešvarumus, kurie vėliau trinasi į automobilio kėbulą braukiant kempine.

Ir dar – per greitai džiūdamas vanduo ant paviršiaus paliks pėdsakus, todėl automobilis neatrodys gražiai.

O gal į plovyklą?

Tiesą sakant, išplauti automobilį idealiai namų sąlygomis gali būti sudėtinga – tam reikia labai daug vandens, gerų priemonių. Praktiškas ir laiką taupantis sprendimas – automobilio valymas Vilniuje ar kitame mieste. Plovimas plovykloje su specialiomis priemonėmis ir įranga suteiks geriausią rezultatą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts