Aštunti estafetiniame bėgime „Medininkai-Vilnius“

Liepos 28 dieną nuo Medininkų memorialo iki Vilniaus Antakalnio kapinių vyko dvidešimt aštuntasis tradicinis estafetinis bėgimas „Medininkai–Vilnius“ Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos pereinamajai taurei ir prizams laimėti.

Bėgimo tikslas –  tikslas – puoselėti tradiciją sporto renginiais minėti Lietuvai skaudžius reikšmingus įvykius, pagerbiant žuvusių Vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento pareigūnų Mindaugo Balavako, Juozo Janonio, Algimanto Juozako, Algirdo Kazlausko, Antano Musteikio, Stanislovo Orlavičiaus, Ričardo Rabavičiaus atminimą, pasitelkus vidaus reikalų ir muitinės darbuotojus bei šalies gyventojus plėtoti vienos iš populiariausių sporto šakų tradicijas.

Bėgime savo jėgas išbandė ir Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ komanda. Šiemet šiame bėgime startavo ir finišavo 65 komandos. Komandą sudarė 7 žmonės, kurių kiekvienam reikėjo įveikti apie 5 kilometrų atstumą. Beveik 35 kilometrų ilgio trasą mūsų komanda įveikė per 2.04,24 valandos ir užėmė aštuntąją vietą.

Komandos garbę gynė (pagal etapus): Kostas Dagys, Brajanas Gutierrez Pažėra, Mikas Montvilas, Tadas Baranauskas, Remigijus Zalumskis, Deividas Rastokas ir Ričardas Kanišauskas.

Estafetinio bėgimo nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti asmeniniais prizais, o komandos nugalėtojos ir prizininkės – taurėmis.

Visos komandos sėkmingai įveikusios estafetę bei grąžinusios numerius buvo pamalonintos specialiais medaliais su bėgimo atributika.

Po finišo dalyviai galėjo užkąsti košės, atsigerti arbatos.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
2
Dalinasi
Related Posts