Deivido Česnauskio pereinamosios taurės futbolo turnyrą Kuršėnuose laimėjo Kuršėnų SM futbolininkai

Rugpjūčio 28 d. Kuršėnuose vyko Deivido Česnauskio pereinamosios taurės 9×9 futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA, Raseinių KKSC, Panevėžio FA-2008, Panevėžio FA, Telšių FC “Džiugas”, N. Akmenės SC ir Kuršėnų SM futbolo komandos.
Bronzos medalius turnyre iškovojo Pakruojo SC komanda, kuri dėl 3 vietos 2:1 įveikė Panevėžio FA. Aukso medaliais pasipuošė Kuršėnų SM jaunieji futbolininkai, kurie finale 0:0, po baudinių (3:2) nugalėjo Raseinių KKSC komandą. Penkti liko Šiaulių FA, šešti – Panevėžio-2008, septinti – Telšių FC “Džiugas”, aštunti – N. Akmenės SC.

Prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai :

1. Panevėžio FA – Nedas Raškauskas.

2. Panevėžio FA 2008 – Lukas Graičiūnas.

3. Pakruojo SC – Tads Kubilickas.

4. Šiaulių FA – Justas Augustis,

5. N. Akmenės SC – Pijus Dagelis.

6. Telšių FC “Džiugas” – Julius Janguas.

7. Raseinių KKSC – Domantas Striuga.

8. Kuršėnų SM – Domantas Jankevičius.

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Vaidis Savickas (Kuršėnų SM) 6 įvarčiai.
Turnyro metu vyko 9 m. baudinių konkursas, kuriame geriausiai pasirodė Eimantas Striuga iš Raseinių KKSC komandos, o geriausio vartininko prizas atiteko Titui Kuduliui iš Šiaulių FA.
Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir D.Česnauskio įsteigtais prizais.