Du prizininkai Prienuose   

Prienuose vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo bėgimas „Birštonas – Prienai“. Į šias varžybas susirinko gausus būrys bėgikų iš visos Lietuvos.

Įteikti asociacijos apdovanojimai

Prieš varžybas apdovanoti praėjusių metų LBMA bendroje įskaitoje pirmas šešias vietas užėmę klubai bei LBMA individualios taurės nugalėtojai ir prizininkai: kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai moterų ir vyrų tarpe buvo apdovanoti LBMA taurėmis, medaliais ir diplomais, prizininkams buvo įteikti medaliai bei diplomai. Trečias V-13 amžiaus grupėje buvo Klaudijus Kačkis. Antras V-16 grupėje liko Kostas Dagys. Trečias V-19 grupėje buvo Faustas Juozapavičius, o Adolfas Križinauskas antras – V-65 grupėje. Nei vienas iš praėjusių metų prizininkų šiose varžybose dėl įvairių priežasčių nedalyvavo.

Laimėti du medaliai

Pasivaržyti prie starto linijos stojo dvylika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ ir Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų. Jaunesnieji dalyviai bėgo 2 kilometrus, o vyresnieji 5 arba 10 kilometrų. Trumpiausiame nuotolyje tarp berniukų, gimusių 2003-2005 metais, amžiaus grupės nugalėtoju tapo Mikas Montvilas (rezultatas 7:19 minutės), trečias finišavo Eimantas Zanizdra (rezultatas 8:06 minutės), penktąja vieta tenkinosi Žygimantas Vaitekaitis (rezultatas 8:19 minutės), septintas parbėgo Matas Baura (rezultatas 8.33 minutės), dešimtas buvo Dominykas Zanizdra (rezultatas 9:16 minutės), o Brajanas Gutierrez Pažėra liko penkioliktas (rezultatas 9:48 minutės).

10 kilometrų nuotolyje vyrų, gimusių 1979-1998 metais, amžiaus grupėje aštuntas finišo liniją kirto Robertas Vališauskas (rezultatas 34:57 minutės), dvidešimt šeštas parbėgo Rokas Šambaras (rezultatas 38:37 minutės), dvidešimt devintas buvo Simonas Steponavičius (rezultatas 39:02 minutės), o Zenonas Šerkšnys liko penkiasdešimt trečias (rezultatas 43:21 minutės).

10 kilometrų nuotolyje vyrų, gimusių 1978 metais ir vyresnių, amžiaus grupėje tryliktąja vieta tenkinosi traumų kamuojamas Arnas Lukošaitis (rezultatas 42:25 minutės), o Kęstutis Vaitekaitis užėmė penkioliktą vietą (rezultatas 43:07 minutės).

Bėgimo organizacija buvo gera: dalyviams, kirtusiems finišo liniją, buvo įteikti mediniai medaliai su bėgimo atributika ir pažymėjimai. Nugalėtojams įteiktos taurės ir medaliai, prizininkams – medaliai.

Visi dalyviai bei žiūrovai galėjo pasivaišinti karšta arbata, paskanauti košės, keptų blynų arba sumuštinių su keptu kiaušiniu (košės ne visiems užteko, o prie blynų buvo labai didelės eilės). Miesto centrinėje aikštėje vyko mugės.

Pagal SK „Lukas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts