Vitas Tomkus: SVEIKI ATVYKĘ Į GEROVĖS VALSTYBĘ, arba KIENO SĖDYNĖ SALDESNĖ?

Skandalingasis Sorošas ir jo išperėti sorososai pasižadėjo iš mūsų padaryti piliečius. Prikūrė pilietinių institucijų įvairiausių, dar keistesnių direktorių iš gatvės pasirinko, o likusius apskelbė žmonių mase. Iš kurios galėjai numinkyti – ką panorėjęs.
Ir kas tik mūsų neminkė! Minkė ir mindė, kas tik netingėjo. Daug garbingų ir iškilių lietuvių buvo sumindžiota: pasaulinio garso aktorių ir režisierių, poetų ir muzikos virtuozų. Elitinėse gretose išliko tik betaučiai, belyčiai, bekiaušiai ir bebalsiai. Prisitaikėliai ir pataikūnai. Mokantys tik į grandinę susikabinti ir ant kaimynų, rusų bei baltarusių, paloti. Dar bandė išmokti juočkiams batus bučiuoti, bet, kaip tyčia, tą dieną Vilniuje ekskursijų iš Afrikos nebuvo. Todėl elitui kaip visada teko tenkintis senu potraukiu – laižyti viršininkams užpakalius. Kad tik už tai Sorošas sumokėtų!

Taip sorososai mokino mus tapti piliečiais, nes tokie dar nebuvom. Rusijai jau nepriklausėm, Europa dar nepriėmė, o Amerika žalių kortų nedalino – buvome per daug raudoni. (Trūko net šešių spalvų!)
Bet prieš tai dar buvo referendumas.

Mainais gavome alaus su skalbimo milteliais už dyką. Alkoholikai, kurie prieš vartodami bandė tai suplakti, prabalsuoti suspėjo, bet iki koronoviruso neišgyveno. Atsargesni elgėsi apdairiau: prabalsavę, gėrė iki apsišlapinimo, o tik tada naudojo skalbimo miltelius. Po to vėl gėrė, kol pagaliau tapo normalūs piliečiai, kuriems kur gera ir gerai gali išgerti – ten ir Motina Tėvynė. Matyt, panašiai elgėsi ir referendumo organizatoriai, nes dvi dienas iš eilės vietoj vienos prapylė!
Reikia pasakyti, kad mūsų Homo sovietikus valdžioje nieko naujo neišrado. Rusai balsuoti mandarinais viliojo, mūsų pilietinę visuomenę parsidavusi valdžia papirko alkoholiu. (Nemanykit, kad taip lengva blaiviam piliečiui atsisakyti savo tėviškės.) Tik baisu, kad neįsiamžintume kaip girto referendumo amžininkai. Nes vėliau bus nepatogu girtis, kad girti piliečiai mus į Europą atvedė.

Kai pagaliau tauta išsiblaivė, buvo jau vėlu. Pilietis Petras, sugrįžęs iš Briuselio, paaiškino, kad savo suverenitetą mes iškeitėme į ES pilietybę. Pasigyrė, kad pats vienas už mus visus viską nusprendė, viską sutvarkė ir visus patvarkė. Ką galėjo – išsiderėjo, ko negalėjo – to negalėjo. Kol kas galėjome uždaryti elektrinę, privatizuoti Mažeikių naftos gamyklą ir supjaustyti žvejybinius laivus. Mainais leido nepirkti pigių dujų iš rusų, dar pigesnės elektros iš baltarusių ir vietoje tautinės atributikos visas vaivorykštės spalvas naudoti.

Na, o ką tuo metu darė piliečiai sorososai? Sorošą iščiulpė, atvėrė visuomenę, atsivėrė pasauliui, atsitvėrė nuo marginalų, atsižegnojo nuo vietos papročių, senbuvių, religijos, abėcėlės, tėvų, vaikų, žmonų, senolių tradicijų ir prosenelių žemės. Už tai pažadėjo sukurti Gerovės valstybę. Kada ir kam – nepatikslino. Bet žmonės ne akli, patys mato, kad prisitaikėliai ir palaižūnai prie visokių valdžių gerovėje gyvena. Ir prie ruso, ir prie švedo. Sugyvena gerai ir su ES biurokratais. O kad visiems gerai būtų, žada „žolytę“ legalizuoti. Netrukus trauksime dūmą, kaip tie indėnai „Taikos pypkę“ su svetimšaliais užkariautojais, savo gimtas prerijas į „ugninį vandenį“ ir veidrodėlį išmainę. (Įtariu, kad dėl alaus butelio net indėnai okupantams būtų neparsidavę.)

Jau beveik aišku, kad Trampo respublikonai pralaimėjo. Ukrainoje ir Kinijoje nupenėtas Baidenas amerikietišką demokratiją iškeitė į pideraldemokratiją. Iškart po impičmento ruošiasi visas lytis sulyginti – tik ne pjaustydamas, o uždrausdamas turėti išskirtinę lytį. Trampą ruošiasi iškastruoti, kad jokiame filme nė kadro apie jį neliktų, aštrius pasisakymus blokuoti, respublikonus užtildyti, kitaminčius uždaryti, karingiausius, kurių nespėjo nušauti, nuteisti, o Kapitolijaus teritoriją aptverti. Pideraldemokratai triumfuoja. Vasalai kaifuoja. Sorososai Lietuvoje juos aklai mėgdžioja: kolekcionuoja svetimšalius prezidentus, kuriuos jie pasirenka, o mes išlaikom. Kad neišsilakstytų po svietą su Svieta. Pinigų tam turėtų užtekti. Jeigu pritrūks, subingalvių valdžia pabrangins „Nepriklausomybę“, kažkodėl angliškai pavadintą, arba užgrobs kokį Medicinos arba Šiaulių banką, kurie kol kas dar švedams nepriklauso.

O ką šiuo metu veikia Sorošo išgimdyta pilietiška visuomenė?

Kovoja su korupcija. Deja, ne valdžioje. Pardon, apsirikau: kaip tik valdžioje! Susispietė aplink švedų statytinį Nausėdą ir įkūrė „Skaidrumo akademiją“. Kovai su korupcija. O kad joje parinkti kadrai korupciją gerai išmano – niekas neabejoja. Muravjovo sorososų organizacija moka savivaldybes ir verslininkus reketuoti, STT bet kada gali ką reikia suimti ir be teismo uždaryti, vyrai iš Ignitis puikiai išmano, kaip tą grobį išsidalinti, panašiai kaip mūsų akcijas iš valdiškos Ignitis kompanijos, o jų aukštas ir gražus vadovas, žino kur tuos pinigus galima greitai ir saugiai išsiplauti. Graži kompanija – nieko nepasakysi. Todėl nieko ir nesakau, tik pats sau rašau, vis mėgindamas atspėti, ką daro pilietinė visuomenė, kuriai Sorošas kasmet milijonus skiria?

Jeigu laižydama globalistų sėdynes, valdžia tikisi į „auksinį milijardą“ pakliūti, šansų turi kaip visi. Trys šimtai milijonų iš JAV, pusė milijardo iš ES (įskaitant Didžiąją Britaniją), dar du šimtai milijonų vakansijų lieka kiniečiams, indusams, pakistaniečiams, šeichams, o gerai sugrūdus, dar koks viena kitas rusas tilptų. (Specialiai lietuviams, kad būtų ant ko loti.) Tad kam plėšytis ir su tėvynainiais draskytis? Man labai nepatinka vulgarūs išsireiškimai, bet dar labiau nepatinka subinlaižiai valdžioje. Nieko negaliu su savimi padaryti. Kitaip jaučiuosi prisitaikėliu. Nes esu priverstas taikstytis su subinlaižiais valdžioje.

Taip negražiai prasivardžiuodamas, kalbu ne tik apie naują seimą. (Nors daug kam ten irgi svetimi užpakaliukai patinka.) Šį kartą rašau apie parsidavėlius ir išdavikus, kurie pardavė Sąjūdžio idealus ir Lietuvą Tėvynę. Kalbu apie tuos šlykščius padarus (kas nori, gali vieną raidę pakeisti), kurie laižo svetimšaliams užpakalius, vardan savo asmeninės gerovės, o ne tos, kurią mums Nausėda žadėjo.

„Elitas“, demonstruojantis save televizoriuose, tik vaizduoja, kad valdo mūsų valstybę, nes faktiškai valdomi yra patys. (Už pinigus.) O per juos ir mes jau į gardus suvaryti. (Be pinigų.) Arba, kaip madinga dabar sakyti, – į ūkius. Gal tai aliuzija į Orvelo „Gyvulių ūkį“, gal – į gyvulius, kuriuos išpjauti nespėjo? O štai ką reikės su mumis daryti, kuomet į laisvę pasileisime, niekas nežino. Ir net nenori žinoti, nes neskaičiuoja, kiek laiko ir lėšų prireiks ekonomikai atstatyti. Valdžiai tai kas – atsistatys greitai. O kas bus su paprastais piliečiais? Ar neišnyks nebūtyje? Ką atsakys sorososai savo patronui Sorošui, kai jis paklaus, kur išgaravo jo sukurta pilietinė visuomenė?

Kad ir tie patys jo nupenėti žurnalistai. Kur jų pilietiškumas? Kodėl per spaudos konferencijas nė karto nepasiteiravo storų pasturgalių, kodėl valdžia naudojasi ofšorais? Gal bent kokį garsą būtų išgirdę? (Maža kas gali nutikti valdininkams iš baimės.) O kad žurnalistams patiems yra pilnos kelnės baimės, neseniai patys per nelaisvą televiziją išsidavė. Be jokios gėdos ir sąžinės jaunutis vedėjas maivydamasis prisipažino, kad iš Sorošo fondo šimtą tūkstančių su viršum jų televizija gavo. Tik nepasakė, už ką? O taip knietėjo užduoti paprastą klausimą: „Už ką, vaikeli, už ką jums tokius pinigus skyrė? Kad būtumėte geri ir mamytės klausytumėt? Ar tėvelio iš konservatorių partijos, kuris per rinkimus net pusšimtį tūkstančių eurų jums nepagailėjo?..“ Taip pat nepaaiškinęs – už ką? Galbūt už klausimą, kurio nepaklausė. Pavyzdžiui, kodėl valstybei už Austėjos sklypą tik vieną eurą išstenėjo? (Ar nekeista, kad toks šykštus savo valstybei seniokas po to ją nori valdyti?!)

Dar nepilietiškiau elgiasi piliečių išlaikoma LRT. Nei vieno kitaminčio, jokio normalaus oponento, vien tiktai kažkokia „melagiena“. (Beje, idiotiškas terminas jų pačių sugalvotas.) Visos „kalbančios galvos“ atrodo kaip suneštos iš mūšio lauko su rusais. Kas antras žodis – rusai puola. Gal ir gerai, kad ankstesnis seimas nuodugniai LRT finansų netikrino. Būtų televizijos pastatas pradėjęs dvokti. Tiek daug prodiuserių su Monika būtų į kelnes pridėję. Nes vos finansinių dokumentų pareikalavus, dalis LRT darbuotojų į lauką vėdintis išlėkė. (Atseit, į mitingą.)

Ar susimąsto išverstaskūriai, jog, panaikinus suverenias valstybes, nebereikės ir vietinių „supervaizerių“ (liet. prižiūrėtojai). Kai jau visi piliečiai bus sužymėti ir globalizuoti, pirmiausiai bus pašalinti parsidavėliai. Nes aferų liudininkai sistemai per daug pavojingi. O likę gyvi pataikūnai ir prisitaikėliai nebegalės vartytis eteryje kaip inkstai taukuoti. Nes globaliame pasaulyje tokių bus dar daugiau. Sunku bus ne tik konkuruoti, bet ir prie didesnės svetimšalių sėdynės prisigrūsti. Nes brangių užpakalių skaičius taipogi sumažės iki minimumo. Tad prie jų prisikapstyti mūsiškiams nebebus jokių šansų.

P.S. Nebegaliu toliau rašyti, nes vis labiau noriu keiktis. Blogiausia, kad ne mūsų sąjungininkų anglų, o rusų, blt, kalba! Štai ką su manimi marionečių valdžia ir Sorošo nupirkta pilietinė visuomenė padarė…

Total
0
Dalinasi
Related Posts