Vitas Tomkus: KADA SAVI ŠAUDO Į SAVUS

Bloga žinia Lietuvai: muilo visiems neužteks! Taip spėriai tepliojame vienas kitą, kad higienos priemonės kūnui greitai taps didesniu deficitu nei skiepai nuo COVID-19. Ir jeigu lietuviškos purvo vonios viešoje erdvėje paplis dar plačiau, būsime kaip tie negrai, kuriems nebereikės patiems batų valyti. (Čia gal gera žinia?)

Paskutinės naujienos: lietuvininkai iš „Karžygio“ portalo, o konkrečiai – Zigmas Vaišvila su Ainiu Petkumi, aršiai užsipuolė kitą lietuvininką iš Suvalkijos, Raimondą Grinevičių, kuris ne taip parašus (pasak jų, – duomenis) surinko, ne tiems nunešė ir su anoniminiais akcijos organizatoriais susidėjo. Trumpiau kalbant, mirtinai prieš Tautą nusidėjo. O kas dabar su „nusidėjėliais” norės reikalų turėt? Aišku, niekas.

Nebūsiu jiems nei advokatu, nei teisėju, tik pateiksiu keletą pastebėjimų. Ar ne komiška, kuomet anonimas „Varlius“ iš „Karžygio“ kaltina parašų rinkėjus anonimiškumu? Ar ne kvaila gąsdinti pasirašiusius piliečius persekiojimu už pilietinę poziciją, jeigu 300 000-ių su viršum parašų bus įteikta seimo pirmininkei – negi VSD tos informacijos ir dabar negali išsitraukti iš google? Jeigu ta suvalkiečių akcija buvo VSD ar KGB suplanuota, kodėl seimo pirmininkė iš karto parašų nepriėmė ir neatidavė jų teisėtvarkai? Kam „tempia gumą” ir leidžia aktyvistams iš Marijampolės, pasak „karvedžių“, „pjarintis“? O naiviausia teigti, kad, pasirašant ne kompiuteriu, o gyvai, įmanoma falsifikacijų išvengti: kam reikės provokacijų, pasirašys ir gyvai, ir su svetimu pasu, ir net svetimą parašą suraitys, jeigu lieps specialiosios tarnybos. Būdų užmesti juodą dėmę ant bet kurios iniciatyvos yra milijonai. Ne mums spec. Tarnybas mokyti. Tam jie ir vadinasi spec. (specialistai).

Eilinį kartą tuo įsitikinome. Sutinku, kad šaudyti iš patrankos į žvirbliuką, Vytautą Tomą Raskevičių, nevisai atitinka karvedybos meno dėsnius. Bet sutikite ir su tuo, kad labiausiai „Karvedžio“ video siužetas atitinka Andriaus Tapino ir Sorošo išlaikomą Laisvės televiziją. (Būtų keista, jei jis juo nepasinaudotų.) Ir Andrius būtų absoliučiai teisus, įvardinęs suvalkiečių peticiją „Durnių sąrašu“. Patys spręskit, ar įmanoma buvo durniau pasielgti?
Pirmą kartą visi pajutome, kad Tauta akivaizdžiai bunda. Lietuviai nebenori ilgiau būti kaip veršiai uždaryti ūkiuose ir laukti, kol juos vasarą paleis į ganyklas arba rudenį į skerdyklas. Piliečiai vis aktyviau ėmė viešai reikšti savo pažiūras ir net organizuotis pasipriešinimui. O ką daro mūsų „Karvedžiai“? Išjuokia aktyviąją visuomenės dalį, jų organizatorius išvadina „saugumo įrankiais“ ir dar prigąsdina, kad gali visiems labai blogai baigtis. Ar įmanoma įsivaizduoti geresnę dovanėlę sorososams?

Nekalbėsiu už visą Lietuvą. Jau nebežinau, ką ji jaučia ir kaip jaučiasi, bet mano entuziazmas po „karvedžių“ išpuolio stipriai priblėso. Kažkodėl toptelėjo į galvą frazė apie tai, kad „savi šaudo į savus“.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Kvietimas diskutuoti

Ar Šiaulių rajonas taps miesto dalimi? Pasaulyje intensyvėja globalizacija, kuriasi megapoliai. Štai Kauno meras V. Matijošaitis  televizijos laidoje…