Vilties kovos Klaipėdoje 


Joninių išvakarėse į Klaipėdos Švyturio areną susirinko beveik 1300 karatė sportininkų iš 8 šalių dalyvauti Baltijos taurės „Vilties kova 2019“ varžybose.

Pačios masiškiausios karatė varžybos yra išskirtinės tuo, kad visi jose dalyvaujantys sportininkai yra prizininkai, o renginio idėja vienytis kovai su onkologinėmis ligomis. Šio renginio surenkama dalyvio mokesčio dalis skiriama paremti Šv. Prancičkaus onkologijos centrą. Renginio globėjas brolis Benediktas.

Norint iškovoti turnyro nugalėtojo titulą reikėjo laimėti dvi kovas, tai pavyko padaryti, net 12 Kuršėnų karatė klubo DAO ir sporto mokyklos sportininkų: Benui Sprindžiukui, Gabijai Vitkevičiūtei, Kajui Jonaičiui, Kerniui Leliukui, Mėtai Salygaitei, Nojui Grikštui, Patricijai Leščinskaitei, Radvilui Lukšui, Šarūnui Neverdauskui, Taurui Pugačiui, Titui Černiauskui ir Vidmantei Petrulionytei.

Antrąsias vietas iškovojo aštuoni sportininkai Aronas Pranauskas, Ieva Pieškutė, Jonas Spuris, Kornelijus Kaveckas, Oskaras Degutis, Raigardas Salyga, Tomas Mituzas ir Vakaris Kaveckas.

Trečiosios vietos atiteko devyniems sportininkams: Edvardui Jablonskiui, Gražvydui Tinteriui, Juliui Simonovičiui, Kiprui Mintauskui, Kristijonui Pociui, Lukui Danieliui Ramanauskui, Pijui Blankui, Silvijui Žemeckui ir Teodorai Kaveckaitei.

Tai buvo paskutinės varžybos daugumai sportininkų šiais mokslo metais. Dviems Lietuvos rinktinės nariams Lukui Neimantui ir Gvidui Rimkui dar reikia sudalyvauti artėjančiame Europos U-16 čempionate, šį savaitgalį (birželio 28-29 dieną) Prahoje.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais, visi norintys karatistai, galės praleisti vasarą karatė stovyklose ir ruoštis artėjančiam naujam sezonui.

Valdemaras MITKUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts