Krepšinio lygoje kova dėl vietos po saule   

Praėjusį savaitgalį Kuršėnų sporto mokyklos sporto salėje vykęs rajono vyrų krepšinio lygos aštuntasis turas didelių staigmenų nepateikė, tačiau abejos rungtynės buvo gana įdomios ir permainingos.

 

Autsaideriai bandė „kibti“ į atlapus

Pirmose rungtynėse Ginkūnų „Ginkūnai“ 85:62 nugalėjo Šakynos seniūnijos komandą.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo Šakynos seniūnijos komandai. Nuo pat pirmojo ketvirčio pradžios aikštelėje dominavo Ginkūnų krepšininkai. Šakyniečiams kamuolys tiesiog krito iš rankų. Pirmąjį ketvirtį „Ginkūnų“ krepšininkai laimėjo 26:8. Aštuoniolikos taškų skirtumas privertė susimąstyti Šakynos seniūnijos komandą. Tad po pertraukėlės ji ėmė „kibti“ priešininkams į atlapus. Ir antrąjį ketvirtį „Ginkūnų“ komanda laimėjo vos septinių taškų skirtumu – 22:15. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi ginkūniškių pergale 48:23.

Neturėdami ko prarasti, Šakynos seniūnijos krepšininkai pabandė iniciatyvą perimti į savo ir antrąją rungtynių pusę pabandė patampyti priešininkams nervus. Ir tai jiems pavyko. Trečiąjį ketvirtį Šakynos seniūnijos komanda laimėjo rezultatu 16:12. Atsibudę šakyniškiai pabandė panašią taktiką taikyti ir paskutinįjį ketvirtį. Tai pavyko. Nors ketvirtasis ketvirtis ir buvo pralaimėtas 23:25, tačiau Šakynos seniūnijos krepšininkai įrodė, kad moka kovoti. Tačiau, ką komanda veikia pirmuosius du ketvirčius, nes rimtai žaisti pradeda tik nuo trečiojo ketvirčio.

Nugalėtojams Ramūnas Neimantas pelnė 25 taškus, o Saulius Kozakas prie pergalės prisidėjo 20 taškų.

Šakynos seniūnijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Haroldas Kreimeris, pelnęs 42 taškus, ir Mangirdas Samoška, įmetęs 8 taškus.

Permaininga kova

Permainingai vyko rungtynės tarp Kuršėnų SK „Kuršėnų senukų“ ir Daugėlių „Flamingo“ komandų. Pergalę rezultatu 96:76 iškovojo „Kuršėnų senukai“.

Rungtynės prasidėjo Daugėlių „Flamingo“ atakomis ir į priešininkų krepšį įmestais taškais. Pirmąjį ketvirtį „Kuršėnų senukai“ aikštėje buvo pasimetę, o tai leido „Flamingui“ švęsti pergalę rezultatu 19:24. Po trumposios pertaukėlės „Senukai“ viską „sustatė“į  vietas ir laimėjo jį 24:8. Po pirmosios rungtynių pusės „Senukai“ pirmavo 43:32.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo agresyviu „Flamingo“ žaidimu ir tai neleido „Senukams“ ramiai jaustis aikštėje. Trečiąjį ketvirtį jie laimėjo 24:20. „Flamingas“ nenurimo ir ketvirtąjį ketvirtį. Tad „Senukams“ teko nemažai pavargti, kad paskutinįjį ketvirtį laimėtų 29:24.

Kuršėnų SK „Kuršėnų senukų“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Darius Lunskis, įmetęs 30 taškų, ir Gediminas Rupšys, kuris prie pergalės prisidėjo 21 tašku.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausiai žaidė  24 taškus pelnęs Juozas Staponkus ir 18 taškų priešininkams „įkrovęs“ Martynas Veresovas.

Gruzdžių „Gruzdžiams“ įskaityta pergalė 20:0 prieš pašalintą iš lygos Kuršėnų SM-„Feniksas“ komandą

Rezultatyviausių trejetukas ir turnyrinė lentelė

Likus dviem turams iki reguliariųjų varžybų pabaigos turnyrinėje lentelėje vyksta kova dėl vietos po saule.

Pirmoje vietoje Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“, surinkę 16 taškų. Jiems ant kulnų mina Ginkūnų „Ginkūnai“, turintys 15 taškų. Trečiąją-ketvirtąją vietas besidalinantys Gruzdžių „Gruzdžiai“ ir Daugėlių „Flamingas“ turi po 12 taškų. Abi komandos turi realius šansus laimėti trečiąją vietą reguliariajame čempionate bei kautis finalinio ketverto kovose. Visas viltis kovoti finaliniame ketverte iššvaistę Šakynos seniūnijos krepšininkai, turintys tik vieną pergalę (techninę), savo sąskaitoje turi 9 taškus ir yra penkti.

Rezultatyviausių žaidėjų trejetuke pirmoje vietoje ir toliau išlieka Haroldas Kreimeris (Šakynos seniūnijos komanda), surinkęs 187 taškus ir pelnantis 23,4 taško per rungtynes. Antroje vietoje Karolis Jasotis (Gruzdžių „Gruzdžiai“), surinkęs 138 taškus ir per rungtynes pelnantis vidutiniškai po 17,3 taško, o trečioje – Andrius Česnauskas (Daugėlių „Flamingas“), kurio sąskaitoje 122 taškai, o per rungtynes vidutiniškai pelno po 13,6 taško. Jis aplenkė anksčiau trečioje vietoje buvusį Arną Liulį.

Kitas rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos turas bus surengtas balandžio 6 dieną Kuršėnų S. Anglickio mokykloje.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Iškovojo tris medalius

Iš Šiauliuose vykusio Lietuvos jaunimo (2000-2004 metų gimimo) graikų-romėnų imtynių čempionato Kuršėnų sporto klubo ir Kuršėnų sporto mokyklos…