Rajono bėgikas antras HBH bėgime     

HBH „Malūnų kaime“ (5 kilometrai nuo Palangos) „Žemaitijos sveikatos ir skulptūrų parke“ vyko tradicinis tryliktasis HBH bėgimas, į kurį susirinko nemenkas sportininkų būrelis iš visos Lietuvos bei Latvijos.

Laimėta antroji vieta

Prie starto linijos stojo ir vienas Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikas Justinas Križinauskas.

Dalyviams reikėjo įveikti 3,8 arba 7,6 kilometro nuotolius. Justinas startavo ilgesnėje trasoje vyrų, gimusių 1977-1997 metais, amžiaus grupėje. Finišo liniją jis kirto antras absoliučioje įskaitoje ir antras savo grupėje, pralaimėjęs varžovui iš Latvijos 1 sekundę. J. Križinausko rezultatas 27:00 minutės.

Visus distanciją baigusius dalyvius HBH bravoras pavaišino cepelinais ir gira. Grupių nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais bei maišeliais su prizais.

„Prisvilęs“ bėgimas

Lukiečių šiame bėgime nebuvo trejus metus nuo „labai geros“ organizacijos.

2015 metų bėgime dalyvavo net 11 sporto klubo atstovų. Šeši iš jų pateko tarp prizininkų. Du iš jų tapo nugalėtojais.

Pasibaigus varžyboms paaiškėjo, jog organizatoriai be jokio įspėjimo pakeitė varžybų nuostatus. Buvo apdovanoti tik grupių nugalėtojai, o ne visi sportininkai, laimėję pirmąsias tris prizines vietas. Organizatoriai tuomet rado kaip pasiteisinti ir netgi parodė naujus nuostatus. Netgi pareiškė, kad jie organizuoja ir, kaip nori, taip ir daro.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Sėkmingi startai Latvijoje

Mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikas Ričardas Kanišauskas šiais metais sėkmingai pasirodo Latvijoje rengiamuose bėgimuose. Laimėta trečioji vieta…