Vasaros šventė Micaičiuose        

Rajono Kultūros centro Micaičių filialo kiemelyje nuvilnijo Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos vasaros šventė ir XXIV Šiaulių rajono liaudiškos muzikos kapelų ir liaudies muzikantų šventė „Auksinio rudens valsas“.

Renginys prasidėjo asociacijos „Micaičių bendruomenė“  organizuotu šventiniu bėgimu, skirtu paminėti atkurtos Lietuvos šimtmetį, kuriame savo jėgas išbandė ir saldžiais Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos prizais buvo apdovanoti ir vaikai, ir suaugusieji.

Šiltas ir saulėtas oras bei Drąsučių, Pakumulšių ir Micaičių bendruomenių kiemeliai visus kvietė į šventinę loteriją, paragauti saldžiosios cukraus vatos arba tiesiog maloniai pabendrauti…

Rajono Kultūros centro jau 24 kartą vis kitame rajono kampelyje organizuojama Šiaulių rajono liaudiškos muzikos ir liaudies muzikantų šventė prasidėjo kūriniui „Keltuvių maršas“ (lietuvių liaudies muzika, Eduardo Pilypaičio ir Dariaus Daknio aranžuotė). Sveikinimo kalbą tarė Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Lubienė, Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis, Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos seniūnė Edita Mileikienė ir jos pavaduotoja Aušra Doveikienė.

Skambias liaudiškos muzikos dainas Micaičių gyventojams ir svečiams dovanojo net vienuolika kapelų ir du liaudies muzikantai iš viso Šiaulių rajono, kuriems atminimo dovanėles, šventinę duoną ir vanteles, įteikė Micaičių filialo kultūros renginių organizatorė Vaiva Melvydaitė. Šmaikščiai ir nuotaikingai renginį vedė Šakynos filialo kultūros renginių organizatorė Sigutė Butvidienė, kurios dėka besidžiaugdami liaudiška muzika žiūrovai ne tik dainavo, plojo, lingavo, bet ir smagiai šoko. Baigiant dainuoti ir groti priešpaskutinį kūrinį į sceną buvo pakviesti Antanai ir Antaninos, kurie šiltai pasveikinti Šv. Antano proga, bei ilgametė šios šventės koordinatorė Kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Rolanda Bitienė – ji ne tik pasidžiaugė turininga ir skambia švente, bet ir priminė, kad net penkios čia koncertavusios Kultūros centro kapelos jau greit vyks į Pasaulio lietuvių dainų šventę „Vardan tos…“ Vilniuje, kur atsakingai ir garbingai atstovaus Šiaulių rajonui. Šventę vainikavo ir jos dalyvius džiugino pop atlikėjos Gintarės Karaliūnaitės koncertas.

Vaiva MELVYDAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts