Vakaras „Skubančio laiko rate“, skirtas Vydūno metams paminėti 

Ginkūnų kultūros centro bei bibliotekos darbuotojai ginkūniškius pakvietė į šventę „Skubančio laiko rate“, skirtą Vydūno metams paminėti. Minint 150-ąsias filosofo metines, 2018-ieji  Seimo nutarimu paskelbti Vydūno metais.

Šis žmogus – rašytojas, publicistas, dainų švenčių kūrėjas, lietuvių liaudies dainų ir lietuvybės puoselėtojas, sveikos gyvensenos propaguotojas. 1940 metais buvo pristatytas Nobelio premijai, tačiau tarptautinė situacija sukliudė tapti jos laureatu.

Kultūros renginių organizatorė Genovaitė Doftartaitė pakvietė Šiaulių pagyvenusiųjų žmonių asociacijos bendruomenės kultūros mylėtojus, kurie parodė dviejų dalių spektaklį „Susitikimai su Vydūnu“. Šventės pabaigoje meno mylėtojams buvo padėkota už supažindinimą su  įžymaus mąstytojo, rašytojo ir kultūros veikėjo Vydūno biografijos faktais,  svarbiausiais jo kūrybinės bei visuomeninės veiklos momentais bei nuopelnais.

Po spektaklio senjorų klubas „Gabija“ pasveikino savo klubo nares su garbingais jubiliejais. Visi smagiai, išradingai pabendravo prie puodelio arbatos ir kavos.

Ginkūnų filialo inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts