Vaiko teisių gynėjų darbas labai svarbus

Laikraščio ,,Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas: Vaiko teisių gynėjų ir žiniasklaidos bendradarbiavimas labai svarbus tiek vaiko teisių gynėjams, tiek žiniasklaidai – visuomenė informuojama apie svarbius darbus, pokyčius, vaiko teises ir pareigas, pagalbą šeimoms.

Šiaulių apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (VTAS) vyr. specialistės Radviliškio rajone Vaida Rimkūnienė ir Erika Patiejūnienė susitiko su laikraščių ,,Radviliškio kraštas“ ir „Kuršėnų krašto žinios“ leidėju Gediminu Lipnevičium. 

,,Pokalbiai su žiniasklaida labai svarbūs vystant bendradarbiavimą. Žiniasklaida padeda viešinti visuomenei reikalingas žinias, pasikeitimus mūsų darbe ir naujoves, o svarbiausia – pagalbą šeimai. Kiek daug gerų darbų neveikta viešinant svarbią globėjų misiją, laimingų šeimų istorijas“, – sakė vyr. specialistė Vaida Rimkūnienė.

VTAS vyr. specialisčių ir laikraščių leidėjo susitikimas vyko redakcijoje. „Radviliškio krašto“ ir „Kuršėnų krašto žinių“ leidėjas G. Lipnevičius pristatė ne tik laikraščių darbą, bet ir kitas veiklas, kurios vyksta čia pat – didelėje, gražiai ir patogiai įrengtoje salėje. Čia vyksta Radviliškio krašto bendruomenės susitikimai, kurie labai mėgstami visame Radviliškio krašte. VTAS specialistės pakviestos į bendruomenės susirinkimą. Aptarta ir būsima susitikimo tema: ,,Senjorai – šeimos pagalbininkai“.

,,Vaiko teisių gynėjų darbas yra labai svarbus. Visuomenė turi žinoti, kad šie specialistai dirba ne tik su vaikais, bet ir su visa šeima vaiko labui. Taigi, apie vaiko teises ir pareigas reikia kalbėti ne tik su vaikais, jaunimu ar jaunais tėvais. Senjorai yra labai svarbūs vaiko gyvenime, nes jie yra išmintingi seneliai, draugiški kaimynai, geranoriški patarėjai“, – sakė laikraščių leidėjas.

G. Lipnevičius sakė, kad svarbiausia iš VTAS gauta dovana  – Vaiko konstitucija. Nors jos skirtos penktokams, šeštokams, redaktorius sako, kad jas turėtų paskaityti visi. Šias knygutes jis redakcijoje ir bendruomenės susibūrimo vietoje padės matomoje vietoje, kad užėję lankytojai – tiek vyresni, tiek vaikai –  galėtų paskaityti, pasidomėti, o vėliau, gal net bus surengtas pokalbis bendruomenėje, kur bus aptartos vaiko teisės ir pareigos.

Šiuo metu G. Lipnevičius yra vienas pagrindinių „Radviliškio krašto bendruomenės“, „Radviliškio rajono paramos centro“, „Radviliškio verslininkų asociacijos“ įkūrėjas, vadovas ir rėmėjas, savaitraščių „Radviliškio kraštas“ bei „Kuršėnų krašto žinios“ leidėjas.

Silva ŠIMKEVIČIENĖ

Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyrius

Šiaulių apskrities VTAS

Silvos ŠIMKEVIČIENĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

PO TO, KAI RAŠĖME    

Pirmąją vasaros dieną Kuršėnuose, Ventos gatvėje, valstybinės reikšmės magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, pradėjo veikti naujas greičio radaras.  …