Nuo šiol „Sodros“ išmokas pristatys Lietuvos paštas. Ką svarbu žinoti?

Nuo 2022-ųjų sausio Kuršėnuose „Sodros“ išmokas, įskaitant ir pensijas, pristatys Lietuvos paštas. Artėjant išmokų mokėjimo laikotarpiui, primenama jų mokėjimo tvarka. 

„Iki šiol mieste ir rajone išmokas gyventojams pristatydavo kiti paslaugų tiekėjai. Atsižvelgdami į artėjančius pokyčius, norime priminti išmokų gavėjams, kad jas nuo sausio mėnesio pristatys Lietuvos pašto darbuotojai. Taip pat, kad išmokų įteikimo procesas būtų sklandus, primename ir jo tvarką“, – sako Lietuvos pašto komunikacijos vadovė Ugnė Bartašiūtė.

Viena svarbiausių taisyklių – tai, kad įteikdamas išmoką Lietuvos pašto darbuotojas išmokos gavėjo prašo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Tai gali būti pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jei išmoką už gavėją atsiima kitas asmuo, būtina pateikti įgaliojimą (jį supaprastinta tvarka galima išsiimti Registrų centro interneto svetainėje). Atsiimdamas išmoką gavėjas turi pasirašyti išmokos mokėjimo kvite ir planšetėje. Laikantis saugumo pandemijos laikotarpiu prašoma pasirašyti asmeniniu rašikliu.

Pensijos ir kitos išmokos, kaip ir įprastai, gyventojams išmokamos nuo kiekvieno mėnesio 10-os iki 26-os dienos. Jeigu pereinamuoju laikotarpiu kiltų klausimų dėl išmokų pristatymo, kviečiama kreiptis bendruoju Lietuvos pašto telefonu 1842.

Laimėjęs „Sodros“ viešąjį konkursą, Lietuvos paštas aptarnaus 42 „Sodros“ skyrių aptarnaujamų teritorijų klientus – Lietuvos pašto darbuotojai pensijas ir kitas išmokas kas mėnesį pristatys beveik 240 tūkst. gavėjų. Tokia apimtimi išmokas Lietuvos paštas pristatys trejus metus – iki 2024 metų pabaigos.

Daugiau informacijos apie Lietuvos pašto laimėtą „Sodros“ konkursą čia.

Total
0
Dalinasi
Related Posts