Tradicinis Padėkos vakaras     

Prieš didžiąsias metų šventes gražia tradicija tapo padėka šalia esantiems ne tik už reikšmingus darbus, bet ir už kasdienį nuoširdų triūsą.

Mokyklos šventė

Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje kasmet rengiamas Padėkos vakaras mokyklos bendruomenės nariams yra ypatinga šventė. Jai ruošiasi ir mažieji šokėjai, ir dainininkai, o jų koncerto pažiūrėti susirenka šeimos nariai.

Mokyklos scenoje šoko „Mažojo baleto“ studijos mergaitės, šiuolaikinių ir tautinių šokių pradinių klasių kolektyvai, kuriems vadovauja šokių mokytojos Aneta Saliamonavičė, Gitana Ramanauskaitė ir Loreta Lideikienė. Žiūrovus sužavėjo 7b klasės mokinės Austės Dovtartaitės įspūdingas šokis „Aš esu“.  Muzikos mokytojos Ritos Perminaitės-Krasauskienės vadovaujami įvairaus amžiaus mokiniai atliko ne vieną kalėdinio laikotarpio dainą. Šiemet mokykloje svečiavosi Kuršėnų kultūros centro mišrusis choras „Ventus“ (vadovė Hana Mockienė), kuriame dainuoja ir mūsų kolegos mokytojai. Choras atliko keletą adventinių giesmių. H. K. Anderseno pasaką „Drugys“ pasekė 3c klasės mokinė Rusnė Paulauskaitė, tapusi rajoninio pradinių klasių meninio skaitymo konkurso laureate (mokytoja Lina Kasparienė).

Šiemet Padėkos vakaro koncertą vedė penktokės Aušrinė Ivanavičiūtė, Beatričė Smilgytė ir Emilija Stravinskaitė bei septintokai Ugnė Lideikytė ir Nojus Vasiliauskas. Šventės organizatorė – direktorės pavaduotoja ugdymui Ingrida Kudrevičienė.

Koncertą mokyklos bendruomenei ruošti padėjo pradinių klasių mokytojos Rima Kudrevičienė, Miglė Petrauskienė, Daiva Samuilienė, Birutė Juknienė, Rima Navickienė.

Pagerbti nominantai

Svarbi Padėkos vakaro dalis – ,,Metų nominantų“ paskelbimas. ,,Metų mokinio“ nominacija už puikius mokymosi ir sporto rezultatus šiemet atiteko 3b klasės mokinei Teodorai Kaveckaitei. „Metų mokinio tėvo“ nominacija skirta Inai Spulginienei, 6b klasės mokinės Saidos Spulginaitės mamai,  už geranorišką pagalbą mokyklos bendruomenei.

Alvyda Grinienė buvo apdovanota „Mokyklos draugo“ nominacija. Šią rūpestingą mokinių močiutę mokykloje regime kasdien, ji nuoširdžiai atskuba į pagalbą mokyklos mokiniams ir darbuotojams.

Mokyklinio autobuso vairuotojas Stanislovas Žalnieravičius šiemet apdovanotas „Metų darbuotojo“ nominacija už kasdieninį nuoširdų savo pareigų atlikimą.

Pedagogų kolektyvo nariai balsuodami nusprendė, kad „Metų mokytojo“ nominacija šiemet turėtų būti skirta technologijų mokytojai, inžinerinio ugdymo koordinatorei, skaityklos vedėjai Deimantei Semaškienei. Jos rankomis sukurti meniški mokyklos stendai, o mokytojai jai dėkingi už puikias idėjas, reikalaujančias meninio sprendimo, ir pagalbą apipavidalinant sceną įvairiems mokykloje vykstantiems renginiams.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Kadytė šventinio koncerto pabaigoje linkėjo mokyklos bendruomenės nariams ramių ir baltų švenčių, išmokti vertinti tai, ką turime šalia – savo artimuosius, kolegas.

„Šventė – tai susitikimas su artimaisiais ir draugais, tai eglutė ir po ja rastos dovanos, šeimoje surengtas kalėdinis koncertas, įdomūs kalėdiniai filmai, atostogos, nepaprastas grožis pro spindintį langą… Tai baltas stalas, ant kurio uždegta Kalėdinė žvakė“, – akcentavo koncerto vedėjai.

Tegul į kiekvienus namus ateina tikra šventė ir atneša džiaugsmą, tikėjimą, viltį ir meilę.

Alina ŠIMKEVIČIENĖ

Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos lietuvių kalbos mokytoja

Total
0
Dalinasi
Related Posts