Tarp geriausių šalies lengvaatlečių ir Kuršėnų sporto mokyklos mokiniai   

Lietuvos lengvosios atletikos federacija paskelbė geriausiųjų 2018 metų vasaros sezono šalies lengvaatlečių dešimtukus vaikų, jaunučių, jaunių ir jaunimo grupėse bei geriausiųjų dvidešimtukus suaugusiųjų tarpe. Geriausiųjų Lietuvos lengvaatlečių gretose yra ir dvylika Šiaulių rajono Kuršėnų sporto mokyklos mokinių.

Aštuoni neformaliojo švietimo mokytojo Petro Vaitkaus auklėtiniai su savo pasiektais rezultatais patenka į penkiolikos rungčių sąrašus.

Aukščiausių rezultatų yra pasiekusi metikė Nerilė Dikšaitė. Jaunučių grupėje jos rezultatas disko metime yra antras, o dalyvaudama jaunių grupėje su sunkesniu įrankiu ji užima šeštąją vietą. Tarp suaugusiųjų disko metime N. Dikšaitė yra 16-ta. Bet to, jos rutulio stūmimo rezultatas jaunučių grupėje yra trečias.

Geriausiųjų Lietuvos lengvaatlečių sąrašuose randame ir bėgikę Nedą Dovidaitytę, kuri 1000 metrų bėgime tarp suaugusiųjų užima 14-tą vietą, o 2000 metrų kliūtiniame bėgime jaunių tarpe yra septinta.

Rokas Vepštas šuolio su kartimi sąrašuose tarp jaunučių yra trečias, o jaunių grupėje – aštuntas. Kūjo metikės Gerdos Balsevičiūtės rezultatas jaunių tarpe yra aštuntas.

Denisas Minkus šuolyje su kartimi tarp jaunučių yra penktas. Šuolininkė su kartimi Rugilė Dikšaitė vaikų grupėje yra pasiekusi aštuntą rezultatą, o jaunučių tarpe – devintą.

Vaikų grupėje rungtyniaujantys rutulio stūmikai Evelina Banytė ir Laurynas Juškevičius užima atitinkamai šeštąją ir aštuntąją vietas.

Neformaliojo švietimo mokytojo Arno Lukošaičio du auklėtiniai yra keturiuose geriausių Lietuvos lengvaatlečių sąrašuose.

Mikas Montvilas 3000 metrų bėgimo rungtyje užima trečiąją vietą jaunučių grupėje ir aštuntąją jaunių tarpe. Be to jis 1500 metrų rungtyje jaunučių gretose yra septintoje pozicijoje.

Eimantas Zanizdra tarp 1500 metrų jaunučių bėgikų yra devintas.

Neformaliojo švietimo mokytojo Romualdo Juodžio auklėtinė Amela Šaulytė 1000 metrų bėgime vaikų grupėje užima pirmąją vietą, tarp jaunučių jos rezultatas yra antras, o tarp suaugusių – 16-tas.

Geriausiųjų sąrašuose randame ir S.Anglickio kūno kultūros mokytojo Audriaus Dunausko auklėtinio Kristupo Gedvilo pasiektą rezultatą 600 metrų bėgimo rungtyje, kuris vaikų grupėje yra antras.

Petras VAITKUS

Neformaliojo švietimo mokytojas

Total
0
Dalinasi
Related Posts