Bėgimas „Šapnagiai- Ginkūnai“

Ginkūnuose vyko XX-asis bėgimas „Šapnagių senkapis-Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla“, skirtas buvusiam mokyklos direktoriui Alvydui Lunskiui atminti.

Šiose varžybose dalyvavo bėgikai iš Ginkūnų mokyklos bei keletas vyresnių bėgikų.

Pirmąją vietą tarp berniukų absoliučioje įskaitoje ir tarp šeštokų iškovojo Maksimilijonas Saudargas (8,42 minutės). Antras absoliučioje įskaitoje ir pirmas tarp penktokų buvo Kernius Čekanauskas (8,45 minutės). Trečiąją vietą absoliučioje įskaitoje ir pirmą tarp septintokų iškovojo Klaidas Klusas (9,12 minutės).

Tarp aštuntokų pirmąją vietą iškovojo Gustas Rupeikis (absoliučioje įskaitoje likęs ketvirtas, o atstumą įveikęs per 9,22 minutės).

Pirmąją vietą tarp mergaičių ir penktąją absoliučioje įskaitoje iškovojo septintokė Mintė Navickaitė (9,35 minutės). Antroje vietoje liko Adriana Žemaitytė (10,33 minutės), kuri antrąją vietą pelnė ir tarp septintokių.

Trečioje – Luknė Vaitkevičiūtė (11,26 minutės), pelniusi pirmąją vietą tarp penktokių.

Bėgime dalyvavo ir trys sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Pirmąją-antrąją vietas pasidalijo Deividas Rastokas ir Mikas Montvilas (atstumą įveikę per 6,36 minutės), o trečiąją pelnė Matas Baura (7,11 minutės).